billy donovanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „billy donovanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „billy donovanas“.

„Bulls“ treneriui bus pasūlyta nauja sutartis

Čikagos „Bulls“ komandos vadovai buvo įtikinti vyriausiojo trenerio Billy Donovano ir pasiūlė šiam pratęsti kontraktą. 57 metų specialistas sutiko pratęsti bendradarbiavimą. Tiksli data, iki kurios galioja naujoji sutartis nėra atskleidžiama. Skelbiama, kad sandoris buvo sudarytas dar prieš prasidedant šiam sezonui. B.Donovanas dar turėjo dvejus metus galiojantį kontraktą iki susitariant dėl naujo kontrakto. Šį sezoną „Bulls“ per 20 pirmųjų sezono rungtynių iškovojo 9 pergales.
2022-11-30

Netikėta Karnišovo pergalė, nustebinusi visus – ką tai sako apie „Bulls“?

Kai Čikagos „Bulls“ ekipa pradėjo naujo vyriausio trenerio paiešką, Billy Donovano vardas atsidūrė sąraše, kuriame buvo sunkiai tikėtinos pavardės. Ne todėl, kad „Bulls“ nesidomėtų – tiesiog niekas negalvojo, kad šis specialistas bus laisvas.
2020-09-23

NBA. Lietuvių šansai pirmajame atkrintamųjų etape ir balai už reguliarųjų sezoną

Abu kovas NBA tęsiantys lietuviai – Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas – sužaidė pirmąsias atkrintamųjų varžybų rungtynes. Krepšininkų komandos mačus pralaimėjo.
2017-04-17

Domantas Sabonis atkrintamosiose debiutavo tik per „šiukšlių minutes“

NBA atkrintamosiose debiutavo lietuvis Domantas Sabonis. Tiesa, jam vyriausiasis Oklahomos „Thunder“ treneris Billy Donovanas šansą suteikė tik per vadinamąsias „šiukšlių minutes“ – tada, kai nugalėtojas buvo aiškus. Serijoje iki keturių pergalių į priekį išsiveržė Hiustono „Rockets“. Ji namie laimėjo įtikinamai – 118:87. „Thunder“ savo varžovams priešinosi beveik du kėlinius. 22-ąją minutę rezultatas buvo 55:54, „Rockets“ naudai.
2017-04-17

Domantas Sabonis sužaidė nuostabias rungtynes

Oklahomos „Thunder“ vyriausiasis treneris Billy Donovanas leido pailsėti savo lyderiams. Tuo puikiai pasinaudojo Domantas Sabonis, sužaidęs nuostabias rungtynes. Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – „Thunder“ 100:98 svečiuose įveikė Minesotos „Timberwolves“. Oklahomos krepšininkai mačą pradėjo 5:0. 8-ąją minutę komandas skyrė dviženklė riba – 22:12. „Thunder“ persvarą padidino ir iki 18-osios taškų (33:15 – 12 minutė). Antrajame kėlinyje komandas skyrė 22 taškai (38:16 – 14 min.