andre robertsonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andre robertsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andre robertsonas“.

Domanto Sabonio „Thunder“ atsidūrė ant bedugnės krašto

Domanto Sabonio „Thunder“ nuo NBA sezono pabaigos skiria pralaimėjimas. Oklahomos komanda ketvirtosiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse namie 109:113 pralaimėjo Hiustono „Rockets“ ir serijoje atsilieka 1:3. „Thunder“ mačą pradėjo geriau bei 5-ąją minutę pirmavo 13:5. Šeimininkai 10-ąją minutę įgijo ir dviženklį pranašumą – 26:15. Oklahomos krepšininkai persvarą išlaikė ilgai. Ne tik išlaikė, o ir padidino.
2017-04-24

Domantas Sabonis atkrintamosiose debiutavo tik per „šiukšlių minutes“

NBA atkrintamosiose debiutavo lietuvis Domantas Sabonis. Tiesa, jam vyriausiasis Oklahomos „Thunder“ treneris Billy Donovanas šansą suteikė tik per vadinamąsias „šiukšlių minutes“ – tada, kai nugalėtojas buvo aiškus. Serijoje iki keturių pergalių į priekį išsiveržė Hiustono „Rockets“. Ji namie laimėjo įtikinamai – 118:87. „Thunder“ savo varžovams priešinosi beveik du kėlinius. 22-ąją minutę rezultatas buvo 55:54, „Rockets“ naudai.
2017-04-17

Domantas Sabonis žaidė nedaug, Russellas Westbrookas – per žingsnį nuo rekordo

Oklahoma Sičio „Thunder“ savo aikštėje 101:113 pralaimėjo Šarlotės „Hornets“. Lietuvis Domantas Sabonis šeimininkų gretose žaidė mažai, o Russellas Westbrookas atsidūrė per žingsnį nuo įspūdingo rekordo. „Thunder“ rungtynes pradėjo geriau ir 6-ąją minutę buvo priekyje 13:6. Po poros minučių „Hornets“ persvėrė rezultatą (17:16). Šarlotės krepšininkai pirmavo viso likusio mačo metu.