jerami grantas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jerami grantas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jerami grantas“.

Pagalba Lillardui: „Trail Blazers“ po mainų gavo „Pistons“ lyderį

Portlando „Trail Blazers“ komanda po mainų iš Detroito „Pistons“ gavo šios ekipos lyderį Jerami Grantą. „Trail Blazers“ ekipa mainuose atidavė 2025 metų pirmojo ir antrojo rato šaukimus, šių metų 36-ąjį šaukimą, o Detroito klubas iškeitė 46 šaukimą. J.Grantas praėjusiame sezone rinkdavo 19,2 taško, atkovodavo 4,1 kamuolio ir atlikdavo 2,4 perdavimo.
2022-06-23

Šviežio oro gūsis JAV rinktinėje: „Bulls“ žvaigždė vis tik galės žaisti Tokijuje

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė Tokijuje susirinks tik olimpiados atidarymo iškilmių išvakarėse. 26 metų 196 cm ūgio Zachas LaVine'as turėjo atidėti kelionę ir su komanda negalėjo išvykti į Tokijų dėl COVID-19 protokolo. Vis dėlto antruoju bandymu jis įvykdė sveikatos reikalavimus ir prie komandos turėtų prisijungti ketvirtadienį arba penktadienį. Su panašiomis problemomis susidūręs Jerami Grantas vis dėlto jau dirba su rinktine Japonijoje.
2021-07-21

JAV krepšinio rinktinės krachas: į Tokiją neišvyko ir „Bulls“ lyderis

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinei olimpinėse žaidynėse Tokijuje vis tik galės padėti Jerami Grantas, tačiau dabar į saviizoliaciją pateko Zachas LaVine'as. 26 metų 196 cm ūgio gynėjas su komanda negalėjo išvykti į Tokijų dėl COVID-19 protokolo, tačiau tikimasi, kad krepšininkas prie komandos galės prisijungti Japonijoje dar šios savaitės eigoje.
2021-07-19

Domanto Sabonio sezonas baigtas

Domanto Sabonio sezonas baigtas. Lietuvio atstovaujama Oklahomos „Thunder“ šiąnakt svečiuose 99:105 nusileido Hiustono „Rockets“ ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją pralaimėjo 1:4. Ant bedugnės krašto atsidūrusi „Thunder“ nebeturėjo kur trauktis. Tai suprasdami Oklahomos krepšininkai geriau pradėjo rungtynes. Jie pirmavo 4:0 (2 minutė), 11:4 (6 min.
2017-04-26

Domanto Sabonio „Thunder“ atsidūrė ant bedugnės krašto

Domanto Sabonio „Thunder“ nuo NBA sezono pabaigos skiria pralaimėjimas. Oklahomos komanda ketvirtosiose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse namie 109:113 pralaimėjo Hiustono „Rockets“ ir serijoje atsilieka 1:3. „Thunder“ mačą pradėjo geriau bei 5-ąją minutę pirmavo 13:5. Šeimininkai 10-ąją minutę įgijo ir dviženklį pranašumą – 26:15. Oklahomos krepšininkai persvarą išlaikė ilgai. Ne tik išlaikė, o ir padidino.
2017-04-24

Domantas Sabonis atkrintamosiose debiutavo tik per „šiukšlių minutes“

NBA atkrintamosiose debiutavo lietuvis Domantas Sabonis. Tiesa, jam vyriausiasis Oklahomos „Thunder“ treneris Billy Donovanas šansą suteikė tik per vadinamąsias „šiukšlių minutes“ – tada, kai nugalėtojas buvo aiškus. Serijoje iki keturių pergalių į priekį išsiveržė Hiustono „Rockets“. Ji namie laimėjo įtikinamai – 118:87. „Thunder“ savo varžovams priešinosi beveik du kėlinius. 22-ąją minutę rezultatas buvo 55:54, „Rockets“ naudai.