Kazanės „Unics“ krepšininkai su Marko Popovičiumi namuose 77:66 (14:15, 17:21, 24:15, 22:15) nugalėjo Maskvos „Dinamo“ komandą, kurioje rungtyniauja du Lietuvos rinktinės vidurio puolėjai Robertas Javtokas ir Darjušas Lavrinovičius.

R. Javtokas per 32 minutes pelnė 8 taškus (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 0/1, baudos metimai 4/6), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė ir išprovokavo 5 pražangas.

D. Lavrinovičius per 21 minutę surinko 6 taškus (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 0/3, baudos metimai 2/3), atkovojo 6 kamuolius, perėmė ir prarado po kamuolį, blokavo metimą, prasižengė bei išprovokavo 2 varžovų pražangas.

„Unics“: K. Lončaras 29 (9 atk.kam.), V. Veremeenko 13 (9 atk.kam.), M. Popovičius 9 (5 rez.perd.).

„Dinamo“: T. Hansenas 23 (8 atk.kam.), B. Nachbaras 12, R. Javtokas 8.