Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (12-7) krepšininkai. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai šį sykį namuose 79:71 (19:18, 27:21, 21:10, 12:22) įveikė Miuncheno „Bayern“ (7-12) komandą ir nutraukė jos dviejų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą turnyre.

Atstumas tarp ekipų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai pratęsė spurtą iki 10-0 ir pirmą kartą mače įgijo dviženklį pranašumą (50:39).

Visgi, tuo turkai neapsiribojo. Pastarieji dar prieš lemiamą ketvirtį stengėsi sutvarkyti reikalus ir sudavė dar vieną smūgį oponentui. Šį kartą atkarpa 12-0 ir 23 taškų persvara kišenėje (66:43).

Net ir po tokio momento svečiai iš Vokietijos rankų nenuleido ir baltos vėliavos nekėlė. Šie ketvirtajame kėlinyje atsitiesė ir sugebėjo priartėti iki 8 taškų (69:61).

Prasidėjus paskutinei minutei, po Corey Waldeno tritaškio dvitaškį dar pridėjo Augustine‘as Rubitas ir ekipas teskyrė 4 taškai (75:71).

Svarbiu metu baudų metimus realizavo Scottie Wilbekinas ir Marko Guduričius, o vokiečių bandymai pasižymėti rezultatyvūs nebuvo – 79:71.

Žvėrišką dvigubą dublį surinko Stambulo klubo aukštaūgis Jonathanas Motley. Krepšininkas per 32 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo net 17 atšokusių kamuolių ir pasižymėjo 38 naudingumo balais.

Aukštaūgis pagerino karjeros atkovotų kamuolių (10) ir naudingumo (33) rekordus.

„Fenerbahce“: Jonathanas Motley 22 (7/11 dvit., 8/10 baud., 17 atk. kam., 38 n. b.), Scottie Wilbekinas 11, Carsenas Edwardsas ir Nickas Calathesas (1/6 trit.) po 9, Marko Guduričius 8.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 21 (9/12 dvit., 1/2 trit., 0/2 baud., 26 n. b.), Cassiusas Winstonas 12, Nickas Weileris-Babbas 9, Corey Waldenas 7 (7 rez. perd., 4 per. kam.).