Danas Rapšys prasibrovė į finalą olimpinėse žaidynėse

Danas Rapšys pirmadienį anksti ryte Lietuvos laiku vėl šoko į Tokijo olimpinį baseiną.

D. Rapšys sekmadienį sėkmingai įveikė 200 m laisvu stiliumi atranką. Lietuvis pademonstravo 9 laiką iš 16 į pusfinalį patekusių dalyvių. Ten jis užfiksavo 1.45.84 min. laiką.

Lietuvis dalyvavo antrajame pusfinalio plaukime. Jo mėgiamoje distancijoje buvo reikalingas bent 8 rezultatas patekimui į finalą.

D. Rapšys lėtai startavo ir atrankoje, bet galingai finišavo. Taip nutiko ir pirmadienį – pirmoje distancijos dalyje Danas į pirmąjį trejetuką nesitaikė.

Lietuvis paskutiniuose 50 m finišavo itin galingai. Puiki paskutinė distancijo dalis leido savajame plaukime užimti trečiąją vietą. Lietuvio laikas – puse sekundės geresnis nei atrankoje (1.45.32 min.).

Tai leido labai užtikrintai patekti į finalą Œ– lietuvio rezultatas buvo net trečias tarp 8 patekusių į finalą.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. D. Rapšio ir K. Teterevkovos pusfinalio plaukimai

Lietuvis jau dalyvavo vienoje distancijoje – 400 m laisvu stiliumi. Konkurencija buvo milžiniška – 5 atrankos plaukimai ir vos 8 bilietai tiesiai į finalą. Deja, mūsiškis nepademonstravo gero laiko ir į kovą dėl medalio neišplaukė.

Dano šiose žaidynėse laukia dar dvi rungtys – 4x100 m komandinė estafetė su vyrų plaukimo rinktine ir 200 m metrų kompleksiniu būdu.

 


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-07-26 12:55:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kada finalas? rašo ką jau visi žino.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų