Dainius Adomaitis: šiuo metu atliekame paskutinius darbus su svarbiausia pozicija

Dar birželio 10-ąją Dainių Adomaitį ant rankų aikštės viduryje mėtė bronziniai Utenos „Juventus“ žaidėjai, netrukus strategas kibo į darbus su Lietuvos studentų rinktine, o atsipūtęs porą savaičių jis pasinėrė į naujojo klubo reikalus Klaipėdos „Neptūne“. Ilsėtis nėra kada – D.Adomaitis nori patvirtinti geriausio LKL metų trenerio vardą, o „Neptūnas“ – susigrąžinti prarastas pozicijas.

„Aš tikiu, kad mes tai pasieksime“, – LKL.lt sakė D.Adomaitis.

Klaipėdiečiai jau nuo rugpjūčio 1-osios lieja prakaitą fizinio rengimo pratybose. Pirmoji treniruotė vadovaujant D.Adomaičiui organizuojama jau artėjantį pirmadienį.

„Neptūnas“ dar neužbaigė vieno svarbaus darbo. LKL ir Europos taurės turnyre dalyvausianti uostamiesčio komanda ieško solidaus įžaidėjo.

LKL.lt pokalbis su D.Adomaičiu – apie „Neptūno“ vasaros darbus.

– Treneri, kaip vertinate komandos komplektaciją?

– Manau, kad darbas vyksta gan gerai. Kiekvienoje pozicijoje turėjome po keletą kandidatų. Taip pat buvo žaidėjai, kuriuos išlaikyti buvo mūsų prioritetas. Liko dar viena labai svarbi pozicija – įžaidėjo. Šiuo metu susikaupę atliekame paskutinius darbus su svarbiausia pozicija.

REKLAMA

Darbai padaryti gerai ar ne, pasakys rezultatas. Bet kol kas komplektacija esu tikrai patenkintas.

– Kokio įžaidėjo ieškote? Ar tai bus toks krepšininkas, aplink kurį bursite visą komandą?

– Tai bus užsienietis. Prioritetą teikiame įžaidėjui, kuris turi bent Europos taurės turnyro patirties. Būtų labai gerai, kad jis būtų žaidęs Eurolygoje.

Deramės su keliais kandidatais, vyksta darbas. Ne taip greitai, kaip norėtųsi, bet neskubame. Norime susirinkti visą reikiamą informaciją. Mums svarbus ne tik jo meistriškumas, bet ir asmenybės bruožai. Reikia žaidėjo, kuris lengvai įsilietų į komandą.

– Ar turite tikslą susirasti įžaidėją iki pirmosios treniruotės?

– Noras – kuo greičiau užbaigti komplektaciją, bet jokiu būdu neforsuojame įvykių. Žiūrime, kaip situacija susiklostys. Aišku, būtų gerai tai padaryti iki pirmosios treniruotės.

– „Neptūnas“ pasikvietė įdomų aukštaūgį iš NCAA – Gilvydą Birutą. Ar jis gali tapti maloniu „Neptūno“ siurprizu?

Biruta yra Donato Zavacko priešingybė. Tai jaunas žaidėjas, kuris įneš mums energijos. Profesionalo karjerą jis pradeda labai motyvuotas. Aišku, duosime jam kreditų, bet normalu, nes jam reikės adaptuotis. Jis motyvuotas parodyti savo stipriąsias puses. Manau, tai yra gerai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų