Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Danielis Ricciardo antradienį dirbo su bolido reguliavimu, o trečiadienį pereis prie naujų dalių išbandymo. Pirmąją bandymų dieną „Red Bull“ pilotas užfiksavo septintą laiką ir buvo beveik 2,6 sek. lėtesnis nei Nico Rosbergas. Tačiau australas teigė, kad buvo ieškoma bolido derinimo ribų, o ne vaikomasi greičiausių laikų.

REKLAMA

„Šiek tiek laiko sugaišome ryte, bet atsigriebėme po pietų. Sėdėjau bolide keletą valandų ir spėjome išbandyti didžiąją dalį suplanuotų dalykų. Jiems neturime laiko lenktynių savaitgalio metu arba nepasitikime šiais pakeitimais, nes nesame jų išbandę anksčiau," – sakė D. Ricciardo.

„Bandėme surasti bolido ir jo derinimo ribas. Nuvažiavome keletą ilgų distancijų. Jei neklystu, nuvažiavome tris su trim skirtingais derinimais. Surinkome gana daug informacijos. Manau, kad tai buvo gera bandymų diena," – kalbėjo australas.

REKLAMA
REKLAMA

„Red Bull“ lenktynininkas atskleidė, kad važiuojant tokiu karštu oru ekipai pavyko atskleisti daugiau bolido potencialo.

„Praėjusį savaitgalį turėjome problemų pirmose ir trečiose treniruotėse, kurios vyko dienos metu. Tačiau palyginus įveiktas ilgas distancijas ir tai kaip mums sekėsi penktadienį ir šeštadienį, bolidas trasoje elgėsi daug geriau. Todėl manau, kad darome pažangą ir tuo pačiu išmokstame naujų dalykų," – teigė pilotas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų