Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

 Sakhiro (Bahreinas) trasoje vykusioje kvalifikacijoje Danielis Ricciardo liko trečias. Tačiau sportininkui bus pritaikyta 10 starto pozicijų bauda. Būtent dėl šios priežasties australas nepuoselėja didelių vilčių sekmadienį vyksiančiose lenktynėse užlipti ant apdovanojimų pakylos.

REKLAMA

„Norėčiau aplenkti ne vieną varžovą ir po 57 ratų užlipti ant apdovanojimų pakylos. Tačiau liksime patenkinti ir tuo, jei mums pavyks iškovoti taškų“, – pasakojo „Red Bull“ pilotas D. Ricciardo.

„Mano sezonas klostosi gerai, tačiau neturiu nė vieno taško, kad tai įrodyčiau. Nemanau, kad rytoj turime būti konservatyvūs, privalome spausti. Žinoma, 13 pozicija nėra pati geriausia vieta pradėti lenktynes, tačiau jei jų metu pasitaikys proga pakilti į priekį, aš ja pasinaudosiu. Tikiuosi, kad pavyks iškovoti taškų.“

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, jog D. Ricciardo nuo „pole“ iškovojusio Nico Rosbergo atsiliko beveik sekunde, australas liko patenkintas pasiektu rezultatu ir „Red Bull“ komandos atliktu darbu.

„Esu patenkintas savo pasirodymu. Trečia vieta, tai geriausias rezultatas, kurį galėjome pasiekti. Mes vis dar turime daug padirbėti, kad pasivytume „Mercedes“ vyrukus, tačiau esu patenkintas kvalifikacijoje pasiektu rezultatu. Krentanti temperatūra apsunkino darbą. Trečioje treniruotėje mūsų tempas buvo daug prastesnis. Tačiau mums pavyko viską pakreipti į gerąją pusę.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų