Antradienį vėlų vakarą Lietuvos laiku buvo sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos naujojo sezono pirmojo turo dvikovos.

Sirgalių akys ypač krypo į Barseloną, kur vietos klubas E grupės mače susitiko su Miuncheno „Bayern“ ekipa. Nepaisant ažiotažo, svečiai iš Vokietijos šventė gana užtikrintą pergalę 3:0.

Svečiai turėjo kelis neblogus šansus pasižymėti mačo pradžioje, bet jų neišnaudojo. Vis dėlto 33-ąją minutę jiems pavyko įmušti, kai įvartį pelnė puolėjas Thomasas Mulleris.

Katalonai nesugebėjo sukurti itin pavojingų momentų, o mačui persiritus į antrąją dalį jų užduotis dar pasunkėjo, kadangi „Bayern“  pelnė ir antrąjį įvartį.

56-ąją minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis. Rungtynėms artėjant prie pabaigos lenkas pelnė dar vieną įvartį ir galutinai įtvirtino vokiečių pegalę 3:0.

Įdomu tai, kad  „Barcelona“ per visas rungtynes taip ir nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į varžovų vartų plotą.

Kitame grupės susitikime nugalėtojas nepaaiškėjo, kadangi mačas tarp Kijevo „Dynamo“ ir Lisabonos „Benfica“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Standings provided by SofaScore LiveScore

F grupėje „Atalanta“ svečiuose 2:2 sužaidė su „Villarreal“.

Po pirmojo kėlinio abi komandos buvo pasižymėjusios po sykį.

Vėliau ispanai išsiveržė į priekį, bet mačui artėjant prie pabaigos „Atalanta“ saugas Robinas Gosensas gražiu smūgiu išlygino rezultatą.

Antrasis grupės mačas buuvo sužaistas šiandien jau kiek anksčiau. Jame „Manchester United“ klubas netikėtai 1:2 nusileido Berno „Young Boys“ futbolininkams.

G grupėje „Lille“ „Wolfsburg“ sužaidė be įvarčių 0:0. Vokietijos ekipa mačą baigė dešimtyje, kadangi 63 min. už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas gynėjas Johnas Brooksas.

Kitape grupės susitikime keliomis valandomis anksčiau vykęs mačas tarp „Sevilla“ ir Salcburgo „Red Bull“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

M. Kovačičius. (nuotr. SCANPIX)

Kovos vyko ir H grupėje. Ten Londono „Chelsea“ namuose 1:0 įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“

Per pirmąįį kėlinį komandoms sukurti itin pavojingų situacijų nepavyko. Paskui jau R. Jamesas turėjo gerą šansą išvesti šeimininkus į priekį, bet jo smūgis nebuvo tikslus.

Galiausiai rusų gynybą anglams pavyko perlaužti 69-ąją minutę, kai smūgiu galva įvartį pelnė Romelu Lukaku.

Kitame grupės mače Turino „Juventus“ svečiuose 3:0 užtikrintai nugalėjo „Malmo“ klubą.

Italijos ekipa reikalus sutvarkė jau pirmajame kėlinyje. Pirmąjį įvartį pelnė gynėjas Alexas Sandro, vėliau nuo 11 m žymos pasižymėjo Paulo Dybala.

Po kelių minučių, jau per teisėjo pridėtą laiką, dar labiau rezultatą įtvirtino Alvaro Morata.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nepakito per daug, o italų ekipa išsaugojo pergalingą persvarą ir įsirašė tris taškus.