Trečiadienį sužaistos vienuolika UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynių, po kurių paaiškėjo komandos, keliausiančios į ketvirtąjį etapą. Nugalėtojos jau užsitikrino vietą bent jau Europos lygoje, o nesėkmes patyrusios ekipos dar varžysis paskutiniajame šio turnyro atrankos etape.

Nedidelę staigmeną pateikė Vilniaus „Žalgirio“ barjerą ne be sunkumų peržengę „Malmo“ futbolininkai, namuose jau per pirmąjį kėlinį įmušę tris įvarčius į Salzburgo „Red Bull“ vartus. Nepaisant to, kad 64-ąją minutę švedai liko dešimtyje, Nikola Djurdjičiaus, Markuso Rosenbergo bei Vladimiro Rodičiaus tikslūs smūgiai garantavo jiems kelialapį tolyn.

Tiesa, „Malmo“ pirmąsias rungtynes svečiuose buvo pralaimėjęs rezultatu 0-2, taigi, bendras „Red Bull“ deficitas tebuvo minimalus.

Kitame mače Ukrainoje, tokiu pat rezultatu sutriuškintas ambicijų nestokojantis ir ne vieną žinomą futbolininką šią vasarą prisiviliojęs Stambulo „Fenerbahce“. Turkus nubaudė Donecko „Shakhtar“ spalvas ginantys Oleksandras Gladky, Darijo Srna bei Alexas Teixeira.

Į finalinį stipriausio Europos turnyro atrankos etapą taip pat žengė tokios komandos kaip dviejų įvarčių deficitą panaikinusi Maskvos „CSKA“ ir „Basel“.