milsami orhei

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milsami orhei“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milsami orhei“.

Be vieno žaidėjo mačą baigęs „Panevėžys“ UEFA Konferencijų lygos atrankoje persvaros neįgijo

„Panevėžys“ UEFA Konferencijų lygos atrankos pirmojo etapo pirmąsias rungtynes namuose su Orhėjaus „Milsami“ baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0. Šeimininkai didžiąją mačo dalį laikė žaidimo gijas savo rankose, bet nepavyko sukurti itin pavojingų atakų. Po pertraukos įvyko kertinis mačo momentas. Panevėžietis Rokas Stanulevičius 65-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo nubaustas antra geltona kortele šiame susitikime, kuri virto į raudoną, bei šeimininkai liko rungtyniauti dešimtyje.
2022-07-07

Čempionų lygos atranka: „Malmo“ atsirevanšavo austrams, „Shakhtar“ sutriuškino „Fenerbahce“

Trečiadienį sužaistos vienuolika UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynių, po kurių paaiškėjo komandos, keliausiančios į ketvirtąjį etapą. Nugalėtojos jau užsitikrino vietą bent jau Europos lygoje, o nesėkmes patyrusios ekipos dar varžysis paskutiniajame šio turnyro atrankos etape. Nedidelę staigmeną pateikė Vilniaus „Žalgirio“ barjerą ne be sunkumų peržengę „Malmo“ futbolininkai, namuose jau per pirmąjį kėlinį įmušę tris įvarčius į Salzburgo „Red Bull“ vartus.