„Panevėžys“ UEFA Konferencijų lygos atrankos pirmojo etapo pirmąsias rungtynes namuose su Orhėjaus „Milsami“ baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Šeimininkai didžiąją mačo dalį laikė žaidimo gijas savo rankose, bet nepavyko sukurti itin pavojingų atakų. Po pertraukos įvyko kertinis mačo momentas.

Panevėžietis Rokas Stanulevičius 65-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo nubaustas antra geltona kortele šiame susitikime, kuri virto į raudoną, bei šeimininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Po šio incidento „Milsami“ perėmė iniciatyvą, tačiau per likusį laiką panevėžiečiai atsilaikė.

Atsakomosios komandų rungtynės kitą savaitę vyks Moldovoje.