UEFA Čempionų lygoje tęsiasi aštuntfinalio kovos. Antradienį didelį žingsnį link tolimesnio etapo dėjo Londono „Chelsea“ ir Miuncheno „Bayern“.

Londono „Chelsea“ į Ispanijos sostinę Madridą atvyko tikėdamiesi nerezultatyvios kovos.  Taip ir įvyko, tačiau su anglams laiminga pabaiga – iš „Atletico“ tvirtovės Londono ekipa išsivežė pergalę 1:0 (0:0).

Kaip ir įprasta, Madrido „Atletico“ primetė savo žaidimo stilių varžovams. Vadinamuoju „antru numeriu“ pasirinkę žaisti ispanai patys šansų nesusikūrė, o ir „Chelsea“ toli gražu nerodė savo tikrojo puolimo potencialo.

Pirmoje pusėje vargu ar buvo galima išskirti nors vieną smūgį, kaip realią progą, nebent Timo Wernerio ir Thomaso Lemaro smūgius.

Po pertraukos žaidimo eigą drastiškai nesikeitė, tačiau „Chelsea“ sugebėjo išraizgyti Diego Simeonės gynybos voratinklį.

Iš kairiojo krašto aukšto perdavimo sulaukęs Olivier Giroud akrobatišku smūgiu per save įmušė reto grožio įvartį.

VAR ilgai tikrino ar prancūzas nebuvo nuošalėje, tačiau paskutinį lietimą prieš smūgį padarė „Atletico“ žaidėjas – tai lėmė palankų anglams sprendimą.

Sėkmingą rezultatą iki pat pabaigos išlaikę anglai iškovojo pergalę. Vieno įvarčio bagažas leis kur kas ramiau žaisti namų teritorijoje už 2 savaičių.

Tuo metu titulą ginantys Miuncheno „Bayern“ didesnio pasipriešinimo pirmose aštuntfinalio rungtynėse nesulaukė. Bavarai išvykoje 4:1 (3:0) sudorojo Romos „Lazio“.

Vokietijos ekipa dar pirmajame kėlinyje sumušė tris įvarčius. 9-ąją minutę tiksliai atakavo Robertas Lewandowskis, 24-ąją pranašumą didino Jamalas Musiala, dar vieną vinį 42-ąją minutę pridėjo Leroy‘us Sane.

Po pertraukos „Lazio“ gynėjas Francesco Acerbi dar įsimušė į savuosius vartus, o nuotaiką pataisė tik Joaquino Correa tikslus smūgis.

„Bayern“ praktiškai užsitikrino kelialapį į Čempionų lygos ketvirtfinalį. „Lazio“ išvykoje privalo įmušti minimaliai keturis įvarčius.