UEFA Čempionų lygoje sužaisti paskutiniai du aštuntfinalio mačai. „Monaco“ savo žiūrovų akivaizdoje iš turnyro eliminavo „Manchester City“, o Madrido „Atletico“ namuose be didesnio vargo išsaugojo dar Lėverkuzene susikrautą pranašumą prieš „Bayer“.

Madrido „Atletico“ iš Vokietijos pirmosiose rungtynėse parsivežė užtikrintą persvarą 4:2, todėl namuose tereikėjo jos neiššvaistyti. To jie ir nepadarė. Rungtynės „Vicente Calderon“ stadione baigėsi 0:0 ir Madrido ekipa iškeliavo į ketvirtfinalį.

Pirmąją rimtą progą 22-ąją minutę turėjo „Bayer“, tačiau smūgis buvo blokuotas.

Vėliau keletą nuostabių šansų turėjo aikštės šeimininkai, tačiau abu kartus nuostabiai sužaidė Berndas Leno. Pirmąkart 38-ąją minutę jis „nuėmė“ Angelio Correa smūgį, o jau 40-ąją nuostabiai numušė Koke siųstą kamuolį.

68-ąją minutę neįtikėtinai sužaidė Janas Oblakas. „Atletico“ vartininkas per keletą sekundžių atrėmė tris itin pavojingus varžovų smūgius, o po epizodo susilaukė daugybės komandos draugų sveikinimų ir padėkų.

Pačioje rungtynių pabaigoje gražiai į priekį išbėgo A. Griezmannas, tačiau nebuvo kam atiduoti perdavimą, o sulėtėjusią ataką užbaigęs smūgis buvo lengvas grobis vartininkui.

Monake viskas vyko daug įtempčiau. Ten šeimininkams reikėjo panaikinti deficitą, parsivežtą iš Mančesterio, kur rungtynės baigėsi 5:3. „Man City“ nesugebėjo namuose susikrauto pranašumo išlaikyti pralaimėjo 3:1. Nors bendras santykis tapo lygus 6:6, dėl išvykoje įmuštų įvarčių į kitą etapą iškeliavo „Monaco“.

Tačiau reikalus „Monaco“ pradėjo tvarkyti jau nuo pirmų minučių. 7-ąją minutę progą turėjo 18-metis Kylianas Mbappe, tačiau kamuolys vartuose nesuspurdėjo.

Vis tik jaunuolis savo pasiekė jau po minutės. Trys jo komandos draugai buvo nuošalėje, tačiau ne jis. Mbappe nukreipė kamuolį į vartus ir jo komandai reikėjo vieno įvarčio.

29-ąją minutę jis krito. Po perdavimo į baudos aikštelę užmirštas buvo Fabinho, kuris be didesnių ceremonijų vienu lietimu sušaudė Willy Caballero. Po šio smūgio „Monaco“ klubui reikėjo nepraleisti.

Per pirmąjį kėlinį Pepo Guardiolos auklėtiniai nei karto nesmūgiavo net link vartų.

Antrajame kėlinyje gerą progą turėjo Sergio Aguero, tačiau net ir likęs vienas prieš vartininką nenuginklavo Danijelio Subašičiaus.

Vis tik sausų vartų Prancūzijos klubas neišlaikė. Dar vieną smūgį atrėmė vartininkas, tačiau Leroy`us Sane 71-ąją minutę pribėgo ir nieko netrukdomas pasiuntė kamuolį į tinklą.

77-ąją minutę „Monaco“ šventė. Tiemoue Bakayoko po standartinės situacijos galva pasiuntė kamuolį į vartus bei persvėrė bendras svarstykles savo komandos naudai.

Iki pat pabaigos virė aistros, tačiau „Man City“ nesugebėjo pasižymėti ir „Monaco“ ekipa šoko pergalės šokį.