28
Indianos „Pacers“ – Klivlando „Cavaliers“ 102:106 (nuotr. SCANPIX)

„Cavaliers“ – pirmoji konferencijos pusfinalio dalyvė

„Celtics“ ir „Jazz“ serijų rezultatus išlygino

Šiąnakt sužaistos dar trejos NBA atkrintamųjų varžybų rungtynės. Tiesiausiu keliu į konfrencijos pusfinalį žengė Klivlando „Cavaliers“. NBA čempionai seriją laimėjo 4:0.

28

„Cavaliers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse svečiuose 106:102 nugalėjo Indianos „Pacers“.

Šeimininkai pirmavo beveik iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau iniciatyvą perėmė „Cavaliers“.

Klivlando ekipa pabėgo ir 32-ąją minutę buvo priekyje 81:69, 39-ąją – 96:83. Tada „Pacers“ ėmė grėsmingai artėti. Galiausiai – išlygino rezultatą (100:100 – 45 min.).

„Cavaliers“ rungtynių pabaigoje pirmavo 105:102. „Pacers“ pratęsimą galėjo išplėšti Paulas George’as, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė.

Indianos krepšininkai atliko 21, Klivlando – 11 rezultatyvių perdavimų. „Pacers“ baudas metė 59 procentų taiklumu (10/17).

„Pacers“: Lance’as Stephensonas 22 (9/15 metimų, 6 atkovoti kamuoliai, 6 pražangos), Mylesas Turneris 20 (8/10 met., 9 atk. kam.), Paulas George’as 15 (5/21 met., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeffas Teague’as 15 (6/12 met., 10 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 13 (6/14 met., 10 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (13/25 met., 6/9 baudų, 10 atk. kam.), Kyrie Irvingas 28 (10/25 met., 7/7 baud.), Deronas Williamsas 14.

„Cavaliers“ seriją laimėjo 4:0 ir Rytų konfrencijos pusfinalyje žais su Toronto „Raptors“ – Milvokio „Bucks“ poros nugalėtoja. Ten rezultatas kol kas 2:2.

„Cavaliers“ (51 pergalė / 31 pralaimėjimas) į atkrintamąsias pateko antru Rytų konfrencijos rezultatu, „Pacers“ (42/40) – septintu.

Serijos rezultatą išlygino Bostono „Celtics“. Reguliariojo sezono Rytų konferencijos nugalėtojai pralaimėjo pirmąsias dvejas ketvirtfinalio rungtynes namie, bet atsirevanšavo svečiuose. Šiąnakt „Celtics“ 104:95 nugalėjo Čikagos „Bulls“.

„Celtics“ pirmavo visų rungtynių metu. Svečius žaidimo krizė buvo ištikusi trečiojo kėlinio viduryje. „Bulls“ 31-ąją minutę išlygino rezultatą (65:65), tačiau Bostono ekipa bemat vėl atitrūko ir užtikrintai finišavo.

„Bulls“: Jimmy Butleris 33 (7/16 met., 19/23 baud., 9 rez. perd., 5 atk. kam.), Nikola Mirotičius 13 (7 atk. kam.), Isaiah Canaanas 13, Dwyane’as Wade’as 11 (5/12 met., 6 atk. kam.).

„Celtics“: Isaiah Thomas 33 (10/21 met., 12/13 baud., 7 rez. perd., 5 klaidos), Geraldas Greenas 18 (7/13 met., 7 atk. kam.), Alas Horfordas 15 (6/11 met., 12 atk. kam.), Jae Crowderis 11 (5/9 met.), Kelly Olynykas 10.

Serijos rezultatas – 2:2. Penktosios rungtynės vyks Bostone.

„Celtics“ (53/29) pademonstravo geriausią rezultatą reguliariajame sezone Rytuose, „Bulls“ (41/41) konferencijoje buvo aštunta, aplenkusi tiek pat pergalių ir pralaimėjimų turėjusią Majamio „Heat“.

Serijos rezultatą taip pat išlygino „Jazz“. Jutos krepšininkai namie 105:98 laimėjo prieš Los Andželo „Clippers“.

Rungtynės vyko permainingai. Likus keturioms minutėms dar pirmavo svečiai (90:89). Tačiau „Jazz“ varžovus užmėtė tritaškiais, atitrūko ir nugalėjo.

„Jazz“: Joe Johnsonas 28 (12/17 met., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rodney Hoodas 18 (6/16 met.), Derrickas Favorsas 17 (7/10 met., 6 atk. kam.), Rudy Gobertas 15 (6/6 met., 13 atk. kam.), George’as Hillas 13.

„Clippers“: Chris Paulas 27 (10/21 met., 6/8 baud., 12 rez. perd., 9 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 25 (9/13 met.), DeAndre Jordanas 12 (5/8 met., 10 atk. kam.), JJ Redickas 12, Raymondas Feltonas 11.

Serijos rezultatas – 2:2. Penktosios rungtynės vyks Los Andžele.

„Clippers“ ir „Jazz“ reguliariajame sezone surinko vienodą pergalių bei pralaimėjimų skaičių – 51/31. Dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato aukštesnę, ketvirtąją, vietą užėmė Los Andželo krepšininkai.