isaiah canaanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „isaiah canaanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „isaiah canaanas“.

Kazanės klubą palieka vienas iš lyderių ir keliasi į Turkiją

Pastaruosius dvejus metus Rusijoje praleidęs Isaiah Canaanas nusprendė palikti šią šalį. Pranešama, kad abipusiu sprendimu 30 metų 183 cm ūgio atakų organizatorius atsisveikino su Kazanės „Unics“ ekipa, kurioje žaidė nuo 2020 metų. Iki sezono pabaigos jis vilkės Stambulo „Galatasaray“ marškinėlius. Rusijai įsiveržus į Ukrainą ir pradėjus karą Eurolyga nusprendė pašalinti agresorės šalies komandas iš turnyro, tad dabar Kazanės ekipai lieka tik rungtynės VTB Vieningoje lygoje.
2022-03-31

„Celtics“ ir „Wizards“ – per žingsnį nuo tarpusavio kovos

Šiąnakt savąsias rungtynes NBA Rytų konferencijos ketvirtfinaliuose laimėjo Bostono „Celtics“ bei Vašingtono „Wizards“. Abi ekipos serijose iki keturių pergalių pirmauja 3:2 ir atsidūrė per žingsnį nuo tarpusavio kovos konferencijos pusfinalyje. Stipriausia Rytų konferencijos reguliariojo sezono komanda „Celtics“ namie 108:97 nugalėjo Čikagos „Bulls“. Tai buvo pirmoji „Celtics“ pergalė Bostone, mat prieš tai ekipa abejas rungtynes namie pralaimėjo, bet dukart atsigriebė svečiuose.
2017-04-27

„Cavaliers“ – pirmoji konferencijos pusfinalio dalyvė

Šiąnakt sužaistos dar trejos NBA atkrintamųjų varžybų rungtynės. Tiesiausiu keliu į konfrencijos pusfinalį žengė Klivlando „Cavaliers“. NBA čempionai seriją laimėjo 4:0. „Cavaliers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse svečiuose 106:102 nugalėjo Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo beveik iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau iniciatyvą perėmė „Cavaliers“. Klivlando ekipa pabėgo ir 32-ąją minutę buvo priekyje 81:69, 39-ąją – 96:83. Tada „Pacers“ ėmė grėsmingai artėti.