geraldas greenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „geraldas greenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „geraldas greenas“.

Vakarų konferencijos finalas taip pat neapsieis be septintųjų rungtynių

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finale taip pat prireiks septintųjų rungtynių. Šeštajame serijos iki keturių pergalių mače titulą ginanti „Golden State Warriors“ namuose 115:86 (22:39, 29:22, 33:16, 31:9) sutriuškino reguliariojo sezono nugalėtoją Hjustono „Rockets“. Susitikimą geriau pradėjo „Rockets“. Pirmasis kėlinys buvo rimta Hjustono krepšininkų paraiška. Ketvirtį svečiai laimėjo 39:22. „Rockets“ ilgai nedžiūgavo.
2018-05-27

Stipriausia reguliariojo sezono komanda atkrintamosiose neklumpa

Pirmajame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų etape antrąją pergalę iškovojo Hiustono „Rockets“. Ji namie 102:82 (18:23, 37:17, 25:18, 22:24) pranoko Minesotos „Timberwolves“ ir serijoje pirmauja 2:0. Nugalėtojams 27 taškus pelnė Chrisas Paulas, 21 – Geraldas Greenas. Pirmasis atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus, antrasis atkovojo 12 kamuolių. „Timberwolves“ gretose 16 taškų surinko ir aštuonis kamuolius sugriebė Nemanja Bjelica.
2018-04-19

„Celtics“ ir „Wizards“ – dar viena konferencijos pusfinalio pora

Šiąnakt į NBA Rytų konferencijos pusfinalį prasibrovė Bostono „Celtics“ ir Vašingtono „Wizards“. Abi komandos savąsias ketvirtfinalių serijas laimėjo 4:2. „Celtics“ Čikagoje 105:83 nugalėjo vietos „Bulls“. Bostono krepšininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę baigti seriją. „Celtics“ pirmavo viso mačo metu ir vis didino persvarą. Dukart komandas skyrė 30 taškų (84:54 – 33 minutė ir 91:61 – 39 min.). „Celtics“ mače atliko 28, „Bulls“ – 13 rezultatyvių perdavimų.
2017-04-29

„Cavaliers“ – pirmoji konferencijos pusfinalio dalyvė

Šiąnakt sužaistos dar trejos NBA atkrintamųjų varžybų rungtynės. Tiesiausiu keliu į konfrencijos pusfinalį žengė Klivlando „Cavaliers“. NBA čempionai seriją laimėjo 4:0. „Cavaliers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse svečiuose 106:102 nugalėjo Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo beveik iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau iniciatyvą perėmė „Cavaliers“. Klivlando ekipa pabėgo ir 32-ąją minutę buvo priekyje 81:69, 39-ąją – 96:83. Tada „Pacers“ ėmė grėsmingai artėti.
2017-04-24

Absoliutus NBA lygos lyderis namuose privertė pasiduoti ir Majamio „Heat“ krepšininkus

Trisdešimt šeštą pergalę 38-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis „Golden State Warriors“ klubas. Pirmadienį namuose 19,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje čempionų titulą ginantys „Golden State Warriors“ krepšininkai 111:103 (27:25, 29:29, 24:23, 31:26) nugalėjo penktąją vietą Rytų konferencijoje užimančią Majamio „Heat“ (22 pergalės ir 16 pralaimėjimų) komandą.
2016-01-12

NBA čempionate – 17-a Ž.Ilgausko taškų ir įspūdinga „Cavaliers“ pergalė

Šiąnakt Šiaurės Amerikos krepšinio asociacijos (NBA) čempionate buvo sužaistos šešerios rungtynės. Antrą pergalę pirmenybėse iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ klubas su Žydrūnu Ilgausku. „Kavalieriai“ svečiuose 100:81 (28:16, 23:26, 21:24. 28:15) nepaliko šansų Dalaso „Mavericks“ ekipai, o lietuvis atliko dvigubą dublį ir nugalėtojų gretose buvo antras pagal rezultatyvumą.
2008-11-04

NBA lietuviai nebuvo rezultatyvūs

Šeštą pergalę dvyliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo praėjusio sezono Rytų konferencijos čempionas Klivlendo "Cavaliers" klubas su Žydrūnu Ilgausku.Trečiąją vietą Centriniame pogrupyje užimantys "Cavaliers" krepšininkai trečiadienį išvykoje 97:86 (24:25, 22:17, 26:22, 25:22) įveikė Šiaurės Vakarų pogrupio bei visos Vakarų konferencijos autsaiderę Minesotos "Timberwolves" (1 pergalė ir 8 pralaimėjimai) komandą.
2007-11-22

"Cavaliers"-"Celtics" 96:98, Ž. Ilgauskas pelnė 14 taškų

Antrąją vietą Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių Centriniame pogrupyje bei Rytų konferencijoje užimantis Žydrūno Ilgausko Klivlendo "Cavaliers" (44 pergalės ir 30 pralaimėjimų) klubas sekmadienį išvykoje 96:98 (16:28, 33:25, 20:27, 27:18) pralaimėjo Atlanto pogrupio bei Rytų konferencijos autsaideriams Bostono "Celtics" (23/50) krepšininkams.
2007-04-02

NBA sekmadienio rungtynės

Sekmadienį sužaistos septynerios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių reguliariojo sezono rungtynės, kuriose arenų šeimininkai iškovojo penkias pergales. Rytų konferencijos autsaideris Bostono "Celtics" (17 pergalių ir 42 pralaimėjimai) klubas namuose po dviejų pratęsimų 124:117 (20:20, 22:23, 26:31, 25:19, 14:14, 17:10) nugalėjo vienuoliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius Minesotos "Timberwolves" (26/33) krepšininkus.
2007-03-05

NBA "Visų žvaigždžių" konkursų nugalėtojai - Greenas, Kapono ir Wade`as

Las Vegase (JAV) vykstančiame Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) "Visų žvaigždžių" savaitgalyje šeštadienį dėjimo į krepšį konkurso nugalėtoju tapo Geraldas Greenas, tritaškių metimų varžybas laimėjo Jasonas Kapono, o technikos demonstravimo rungtį antrus metus iš eilės laimėjo Dwyane`as Wade`as.Dėjimo į krepšį konkurse Bostono "Celtics" klubo žaidėjas G. Greenas finale įveikė nugalėtojo titulą gynusį Nate`ą Robinsoną.