jj redickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jj redickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jj redickas“.

Karjerą baigė 15 sezonų NBA žaidęs snaiperis

15 sezonų NBA rungtyniavęs J.J.Redickas paskelbė apie karjeros pabaigą. 37 metų krepšininkas praėjusį sezoną pradėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ gretose, o vėliau po mainų persikėlė į Dalaso „Mavericks“ klubą. Dalaso ekipos gretose jis rinkdavo 4,4 taško. Krepšininkas anksčiau yra žaidęs Filadelfijos, Los Andželo „Clippers“, Milvokio ir Orlando komandose. Geriausiame savo karjeros sezone, kuris buvo 2018-19 metais, jis rinkdavo 18,1 taško.
2021-09-21

NBA: monstriška Daviso naktis ir pergales toliau renkanti „76ers“

Filadelfijos „76ers“ (17-8) toliau renka pergales po to, kai įvykdė mainus ir į klubą prisiviliojo Jimmy Butlerį. Praėjusią naktį Filadelfijos krepšininkai laimėjo aštuntą kartą per paskutines devynerias rungtynes. „76ers“ namie 103:95 (26:25, 28:19, 24:24, 25:27) įveikė Memfio „Grizzlies“ (13-9). Nugalėtojams 24 taškus pelnė JJ Redickas, 21 J. Butleris, 19 Benas Simmonsas (12 atk. kam., 6 rez. perd.), 15 Joelis Embiidas (14 atk. kam.
2018-12-03

„Jazz“ serijoje pirmauja 3:2

Šiąnakt vienoje atkakliausių NBA konferencijų ketvirtfinalių serijų Jutos „Jazz“ svečiuose 96:92 nugalėjo Los Andželo „Clippers“ ir kovoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2. Pirmojoje rungtynių dalyje lyderiaujanti komanda keitėsi dažnai. Po pertraukos visąlaik priekyje nedideliu skirtumu buvo „Jazz“. Jutos krepšininkai kovą dėl kamuolių laimėjo 43:34. „Jazz“ atliko 25 rezultatyvius perdavimus, „Clippers“ – 16. „Clippers“: Chris Paulas 28 (10/19 met.
2017-04-26

„Cavaliers“ – pirmoji konferencijos pusfinalio dalyvė

Šiąnakt sužaistos dar trejos NBA atkrintamųjų varžybų rungtynės. Tiesiausiu keliu į konfrencijos pusfinalį žengė Klivlando „Cavaliers“. NBA čempionai seriją laimėjo 4:0. „Cavaliers“ ketvirtosiose serijos rungtynėse svečiuose 106:102 nugalėjo Indianos „Pacers“. Šeimininkai pirmavo beveik iki pirmojo kėlinio pabaigos. Vėliau iniciatyvą perėmė „Cavaliers“. Klivlando ekipa pabėgo ir 32-ąją minutę buvo priekyje 81:69, 39-ąją – 96:83. Tada „Pacers“ ėmė grėsmingai artėti.
2017-04-24

NBA lygoje – rezultatyvios dvikovos

Naktis NBA lygoje pasižymėjo rezultatyvumu. Visos 10 komandų perkopė 100 pelnytų taškų. Pergales iškovojo Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Bruklino „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Čikagos „Bulls“. Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė Trail Blazers“. Portlando krepšininkai namie 130:117 sudorojo Finikso „Suns“. Šeimininkai pradėjo pirmauti 3-ąją rungtynių minutę ir buvo priekyje visą mačą.
2017-04-02

Ž. Ilgausko komanda vėl pralaimėjo "Magic" krepšininkams

Šeštadienį Kinijoje vykusiose ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) rungtynėse Klivlendo "Cavaliers" ekipa su Žydrūnu Ilgausku 84:100 (30:23, 15:20, 24:28, 15:29) vėl pralaimėjo Orlando "Magic" klubui. Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo bei prasižengė penkis sykius. Per 23 žaidimo minutes Ž. Ilgauskas pataikė 4 dvitaškius iš 9 bei visus 4 baudų metimus.