„Bikini“ žvaigždė Aneta Možeiko: kiekviena moteris privalo turėti gražų užpakaliuką!

 Dvi valandos per dieną sporto klube, morkos vietoj saldumynų ir patys keisčiausi komplimentai iš vyrų – tai jaunosios Lietuvos „bikini“ žvaigždutės Anetos Možeiko kasdienybė. Paauglystėje save išbandžiusi gimnastikoje, šokiuose mergina tikina, kad savo gyvenimo meilę – fitnesą – surado būtent sporto salėje.

„Nesuprantu žmonių, kurie sako, kad neturi laiko sportui. Tegul jie valanda trumpiau pasėdi prie kompiuterio, o sutaupytą laiką paskiria bėgiojimui arba lengvai mankštelei“, - šypsosi A. Možeiko.

Koks buvo pirmasis apsilankymas sporto salėje? - paklausiau sportininkės.

Pamenu, kad į sporto salę užsukau pabėgioti ant bėgimo takelio. Tada sutikau Dainių Barzinską, kuris mane pastebėjo ir pasiūlė pradėti lankyti treniruoklių salę. „Laužiausi“ tikrai neilgai , sulaukus jo pasiūlymo labai užsidegiau, ne jau žinojau, kas yra „bikini“ kategorija. Man tai buvo gražu. Žinoma, iš pradžių Dainiaus bijojau, jis pasirodė labai didelis, tačiau kasdien sportuojant įpratau prie didelių žmonių.

Internautų nuomone, esi gražiausio užpakaliuko savininkė. Kaip manai, kodėl merginai yra svarbu turėti gražų užpakaliuką?

REKLAMA

Nes užpakaliukas yra vienas iš moteriškumo bruožų, kiekviena moteris turi turėti gražų užpakaliuką. Sakyčiau, ne tik užpakaliuką, reikia prižiūrėti visas savo kūno dalis, manau, kiekvienai tikrai moteriai patinka atrodyti gražiai bei gauti už tai krūvas komplimentų. Tikrai yra labai malonu, kai įdedi pastangas ir jos yra įvertinamos gerąja prasme.

Yra daug žmonių, kurie teisina, jog neturi laiko sau, o tuo labiau sportui. Kaip susidėlioji savo laiką ir viską spėji? Kiek laiko atima sporto salė?

Dabar sporto salėje praleidžiu apie 2 valandas per dieną. Iš tikrųjų, nebūtina sportuoti sporto salėje, todėl nesuprantu žmonių, kurie sako, kad neturi tam laiko. Tegul jie valanda trumpiau pasėdi prie kompiuterio, o sutaupytą laiką paskiria bėgiojimui arba lengvai mankštelei. Pagal pasaulio sveikatos organizaciją, kiekvieną dieną turime skirti trisdešimt minučių fizinei veiklai, o kokia ji bus - sprendžiate jūs.

Kokie turėtų būti pirmieji žmogaus žingsniai sporto salėje, kuris visgi pasiryžo užeiti?

Pirmiausia visiems patarčiau susirasti trenerį, kuris tave prižiūrėtų ir apmokytų pagrindinių dalykų, be kurių salėje neapsieisite. Savarankiškas darbas salėje dažniausiai baigiasi traumomis arba nusivylimu, kad jokių rezultatų taip ir nepasimatė.

Kokios dažniausiai sukasi mintys sporto metu?

Be abejo, jos yra susijusios tik su sportu, susikoncentruoju į savo treniruotę, kadangi ji pas mane yra kiekvieną kartą skirtinga. Todėl jos metu visą laiką galvoju, ką daryti toliau: su kokiu svoriu, kiek pakartojimų... Motyvuoju save, galvoju apie varžybas, kaip geriau „pradirbti“ tą ar aną raumenį. Visada stengiuosi palikti visas savo jėgas sporto salėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų