25
„Wolves“ – „Paris Basketball“ (Paulius Peleckis/ BNS nuotr.)

Be variantų: Žiemelio klubas pažemintas Vilniuje – „Vilkus“ sutriuškino paryžiečiai

Fotogalerija. geriausi epizodai

Penktąjį pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Vilniaus „Wolves“ (4/5). Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namų arenoje net 79:110 (13:24, 22:34, 23:23, 21:29) buvo sutriuškinti grupės lyderių „Paris Baskeball“ (9/1) (Prancuzija) krepšininkų.

25

„Wolves“ pirmajame kėlinyje po Ch.Mekowulu metimo buvo priekyje 13:9. Tačiau likusių 2:50 kėlinio minučių atkarpą šeimininkai pralaimėjo 0:15 ir pasibaigus ketvirčiui atsiliko 13:24. Antrojo kėlinio pradžioje TJ Shortsas dar labiau didino „Wolves“ deficitą, bet galiausiai sausą atkarpą nutraukė Dž.Gagičius - 15:26.

Tačiau Paryžiaus klubas toliau dominavo, kuris 15-ąją žaidimo minutę jau buvo priekyje 25 taškų persvara - 22:47. Pasibaigus dviem kėliniams „Wolves“ atsiliko 35:58. Po didžiosios pertraukos situacija ant parketo pernelyg nepasikeitė. Svečiai iš Prancūzijos ir toliau dominavo, o trečiojo ketvirčio pradžioje skirtumą didino jau net iki 27 taškų (35:62). Spurtas 8-0 aikštės šeimininkams kiek leido aptirpdyti deficitą (46:64), tačiau netrukus oponentai vėl šovė į priekį ir diktavo sąlygas (46:70).

Tritaškį prieš ketvirtą kėlinį pataikę aikštės šeimininkai atsiliko 23 taškais – 58:81. Ketvirtas kėlinys jau tapo tik formalumu, tačiau ir tai neleido aikštės šeimininkams priartėti. Žaidimo vadžių neatleidę Paryžiaus krepšininkai nuožmiai žaidė abiejose aikštės pusėse ir sugebėjo ne tik padidinti skirtumą iki 30, bet ir laimėti rungtynes rekordiniu pranašumu – 79:110.

„Wolves“: Adas Juškevičius 15 (1/2 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), Regimantas Miniotas 10, Tre'Shawnas Thurmanas ir Djordje Gagičius po 9, Christianas Mekowulu, Vaidas Kariniauskas (7 rez. perd.) ir Arnas Beručka (2/9 trit.) po 8.

„Paris Basketball“: TJ Shortsas (11 rez. perd., 32 n. b.) ir Nadiras Hifi (6/9 trit.) po 24, Leonas Kratzeras 12 (6/6 dvit.), Collinas Malcolmas, Bandja Sy, Mohamedas Diawara ir Mikaelis Jantunenas (3/4 trit.) po 9.

Reikia nebeleist visokiem wolves - šūdam žaist išvaikyt juos kibinimat juk tokią gėdą daro Lietuvai !!!