Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
35
Madrido „Real“ – Madrido „Atletico“ 3:0 (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Atletico“ komandos, norint patekti į Čempionų lygos finalą, laukia itin sudėtinga misija. Jų kelyje – kitas Madrido klubas „Real“, kuris po pirmųjų rungtynių turi trijų įvarčių pranašumą.

35

Madrido „Atletico“ komandos, norint patekti į Čempionų lygos finalą, laukia itin sudėtinga misija. Jų kelyje – kitas Madrido klubas „Real“, kuris po pirmųjų rungtynių turi trijų įvarčių pranašumą.

REKLAMA
REKLAMA

Atsakomosios rungtynės trečiadienio vakarą vyks „Vicente Calderon“ stadione. Visus tris „Real“ įvarčius pirmosiose rungtynėse pelnė Cristiano Ronaldo.

REKLAMA
REKLAMA

Statistika „Atletico“ klubui taip pat nepalanki: vos keturioms komandoms yra pavykę žengti į finalą, kai pusfinalyje po pirmųjų rungtynių jie atsilieka bent vienu įvarčiu.

Beje, šios rungtynės bus paskutinės Europos turnyruose, kai „Atletico“ žais „Vicente Calderon“ stadione, nes klubas baigia naujo stadiono statybas, o, jei ir pavyktų patekti į finalą, dėl taurės kova vyks Kardife.

Tik faktai:

  • „Atletico“ UEFA turnyruose prieš Ispanijos komandas yra iškovoję 8 pergales, patyrę 8 pralaimėjimus ir 5 rungtynes sužaidę lygiosiomis. Dviejų rungtynių susitikimuose jų rezultatas yra 5 pergalės ir 3 pralaimėjimai.
  • Paskutinis „Atletico“ pusfinalis prieš Ispanijos komandą buvo UEFA Europos lygoje 2011-12 metų sezone, kai Madrido ekipa bendru rezultatu 5:2 palaužė „Valencia“ klubą.
  • „Real“ klubas Čempionų lygos pusfinalio barjerą peršoko penkis kartus, visais atvejais jie iškovojo trofėjų.
  • Dabar „Real“ žaidžia 28-ąjį savo Europos turnyrų pusfinalį istorijoje, prieš tai yra iškovotos 14 pergalių ir patirta 13 nesėkmių.
  • Diego Simeone ir Zinedine`as Zidane`as, dar būdami žaidėjais, tarpusavy žaidė 8 kartus. D. Simeone laimėjo 4 kartus, dukart rungtynės baigėsi lygiosiomis ir du kartus nesėkme.
  • Z. Zidane`as nei karto nepralaimėjo „Atletico“ komandai, kai žaidė „Real“ klube.
  • Juanfranas kaip žaidėjas užaugo „Real“ akademijoje ir šešis kartus 2003-04 ir 2004-05 metų sezonais pasirodė aikštėje pirmos komandos sudėtyje.

 

REKLAMA
REKLAMA

Diego Simeone, „Atletico“ treneris: „Tikime savimi ir ginklais, kuriuos turime. Nepasikeisime šioms rungtynėms. Žinome, ką galime. Visiškai pasitikiu savo žaidėjais ir žinau, kad žaisime gerai. Gerai ginsimės kiekvieną minutę ir kusime progas. „Real“ sudėtis yra viena geriausių pasaulyje, kartu su „Barcelona“ ir „Bayern“.

Dabar kaunamės tokiame etape, kai galime didžiuotis dėl to, ką pasiekėme. Vienintelė ekipa, kuri neturėjo laiko pailsėti, esame mes. Turime savo ginklus, bandysime daryti tai, kas yra labai sunkiai įvykdoma, bet nepasiduosime tol, kol teisėjas nesušvilps finalinio švilpuko.“

Zinedine`as Zidane`as, „Real“ treneris: „Atletico“ bandys mus sustabdyti ir neleisti žaisti savo žaidimo, toks yra jų žaidimas. Bandysime tęsti tai, ką pradėjome, tai, kas atvedė mus čia. Niekas nepasikeis. Dabar yra sezono pabaiga ir titulų dalybos, o mūsų klubas mėgsta būti tokiose situacijose. Kiekvienos rungtynės yra finalas. Žaisime savo žaidimą, nieko kito negalime daryti.

REKLAMA
REKLAMA

Klubo istorija yra tokia, kokios negali ignoruoti. Iš vienos pusės, tai padeda mums pasiruošti svarbiausioms rungtynėms. Mes ir mūsų sirgaliai žinome, kad klubas yra didžiulis ir svarbus, bet turime tai įrodyti aikštėje.

Paskutinės šešios komandų rungtynės visuose turnyruose:

„Atletico“: 3 pergalės, 2 pralaimėjimai, 1 lygiosios.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų