vicente calderon

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vicente calderon“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vicente calderon“.

Diego Simeone: gaila, kad negalime klonuoti tokių žaidėjų kaip Godinas ar Gabi

Madrido „Atletico“ komandos treneris Diego Simeone neturėjo nei vieno blogo žodžio savo žaidėjams po 2:1 laimėtų UEFA Čempionų lygos atsakomųjų pusfinalio rungtynių, kurių neužteko, kad būtų žengta į finalą. D. Simeones auklėtiniai parodė kovotojų charakterį po to, kai pirmas rungtynes „Santiago Bernabeu“ stadione pralaimėjo 0:3. Jau per pirmas 20 minučių sumušė du įvarčius ir buvo arti sensacijos.
2017-05-11

„Atletico“ atsakymas „Real“ fanams: didžiuojamės, kad nesame tokie kaip jūs

Madrido derbis – principinė kova, kurią tiek „Atletico“, tiek „Real“ yra pasirengę laimėti visais įmanomais būdais. Net ir užrašais prieš rungtynes „Vicente Calderon“ stadione prieš atsakomąsias rungtynes „Atletico“ fanai atkirto prieš savaitę „Real“ gerbėjų pasiųstai žinutei. Praėjusią savaitę „madridiečiai“ savo „Santiago Bernabeu“ stadione išskleidė finalą, kuriame puikavosi Milano ir Lisabonos miestai, o tarp jų – Čempionų lygos taurė.
2017-05-11

Atsakomasis Madrido derbis: viskas, ką privalai žinoti

Madrido „Atletico“ komandos, norint patekti į Čempionų lygos finalą, laukia itin sudėtinga misija. Jų kelyje – kitas Madrido klubas „Real“, kuris po pirmųjų rungtynių turi trijų įvarčių pranašumą. Atsakomosios rungtynės trečiadienio vakarą vyks „Vicente Calderon“ stadione. Visus tris „Real“ įvarčius pirmosiose rungtynėse pelnė Cristiano Ronaldo.
2017-05-10

Čempionų lyga: ar „Atletico“ ir „Monaco“ sukurs stebuklą?

Turino „Juventus“ ir Madrido „Real“ futbolininkai jau įkėlė vieną koją į UEFA Čempionų lygos finalą. Šie klubai įtikinamai laimėjo pirmąsias pusfinalio rungtynes, tačiau „Monaco“ ir Madrido „Atletico“ sudėti ginklų neketina. Atsakomuosius pusfinalio mačus antradienį ir trečiadienį tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ bei TV6 kanalai. Šiandien „Juventus“ kovos su „Monaco“, o rytoj įvyks Madrido derbis.
2017-05-09

Antradienio UEFA Čempionų lyga: viskas, ką privalai žinoti

Antradienį tęsiasi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliai. Pirmosios rungtynės padėjo Madrido klubų „Atletico“ ir „Real“ pergalės pamatus, tačiau „Leicester City“ ir Miuncheno „Bayern“ sieks įrodyti, kad jų nurašyti negalima. „Leicester City“ – Madrido „Atletico“ Pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės baigėsi „Atletico“ pergale 1:0, rungtynės vyko „Vicente Calderon“ stadione. Vienintelį įvartį nuo 11-kos metrų žymos 28-ąją minutę pelnė Antoine Griezmannas.
2017-04-18

Vėlyvas įvartis lėmė „Barcelona“ pergalę Madride

Madride sekmadienį susigrūmė du Ispanijos futbolo gigantai: vietos „Atletico“ ir „Barcelona“. Nors rungtynės vyko apylygiai, pergalę 2:1 šventė katalonai. Pirmieji įvartį mušė Barselonos futbolininkai, kai po Luiso Suarezo perdavimo 64-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Rafinha. Tačiau ilgai „Barca“ nepirmavo, mat 70-ąją minutę Diego Godinas tiksliu smūgiu pakėlė „Vicente Calderon“ stadioną ant kojų.