Arvydas Sabonis apie Antaną Guogą: kiekvienas vyras turi atsakyti už savo žodžius

„Krepšinio namų“ statybų atidaryme viešėjęs Arvydas Sabonis nebuvo linkęs prognozuoti nei Lietuvos rinktinės, nei „Lietuvos ryto“, nei trijulių krepšinio ateities.

34

Legendinis krepšininkas džiaugėsi, kad Lietuvoje pagaliau bus įkurti „Krepšinio namai“. Simboliška, kad artėja šalies krepšinio 100-mečio minėjimas.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Krepšinio namų“ kapsulės įkasimo ceremonija

Numatoma projekto kaina – daugiau nei 2 milijonai. A. Sabonis tikina, kad visiems, kurie tik nori prie to prisidėti, durys yra atviros.

Sulaukęs klausimo apie rinktinės kandidatus, legendinis krepšininkas buvo linkęs daug nekomentuoti: „Prasidės stovykla, suvažiuos, kas suvažiuos, tada matysim. Daug neliko, pusė mėnesio.“

Kauno „Žalgiris“ po pasibaigusio sezono žaibiškai susipirko keturis žaidėjus ir jau trynė rankomis, kad komplektacija – baigta, tačiau trečiadienio vakarą pasirodė žinia, kad klubą palieka ir į Atėnų „Panathinaikos“ išvyksta Lukas Lekavičius.

Arvydas Sabonis pabrėžia, kad tokia yra Lietuvos krepšinio realybė: jei kažkuris žaidėjas sublizga, beveik garantuota, kad jį nupirks turtingesni ir galingesni klubai, o su jais sunku pakovoti krepšinio turguje.

REKLAMA

Po to, kai rasizmo skandalą sukėlęs Gedvydas Vainauskas atsistatydino iš „Lietuvos ryto“ prezidento pareigų, klubo kontrolę perėmė Vilniaus savivaldybė, o didžiausiu dalininku tapo Antanas Guoga.

Jis prisižadėjo, kad didės biudžetas, o komanda turės naujus, didesnius siekius. „Laikas parodys. Juk kiekvienas vyras turi atsakyti už savo žodžius“, - šypsojosi Arvydas Sabonis.

Nuo 2022-ųjų į olimpinių žaidynių programą bus įtrauktas trijulių krepšinis. LKF prezidentas tikina, kad dabar šiam sportui bus skiriamas didesnis dėmesys, tačiau tai atsilieps ir federacijai, kuriai nebus lengva rasti papildomų lėšų ir išlaikyti naujos sporto šakos komandas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų