Artūras Milaknis: spėju, kad aš Stepheno Curry video žiūriu dažniau nei jis mano Išskirtinis interviu

Į Kauno „Žalgirį“ po metų pertraukos sugrįžęs Artūras Milaknis tikina, kad net nesijaučia, jog buvo kažkur išvykęs. 30-metis snaiperis legionieriaus duonos paragavo, tačiau nusprendė sugrįžti ten, kur kol kas išgyveno geriausius savo karjeros metus.

17

2014-15 metų Lietuvos krepšinio lygos finalo serijos naudingiausiu žaidėju tapęs krepšininkas užsienyje neblizgėjo. 400 tūkstančių eurų per metus uždirbęs 30-metis A. Milaknis Europos taurės turnyre aikštėje praleisdavo po 20 minučių ir pelnydavo po 6,9 taško.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Artūras Milaknis: manau, kad aš Stepheno Curry video žiūriu dažniau nei jis mano

Jūsų dėmesiui, išsamus tv3.lt interviu su į Kauną sugrįžusiu snaiperiu:

Kaip sekėsi sugrįžti į buvusią komandą? Kaip priėmė komandos draugai?

Viskas gerai. Net nelabai ir jautėsi, kad buvau išvažiavęs. Visi savi, visi pažįstami. Nieko ypatingo nebuvo.

Su kuo komandoje tenka bendrauti daugiausiai?

Atmosfera pas mus visada gera, stengiamės visi bendrauti. Aišku, ir su legionieriais bendraujame, ir lietuviai tarpusavyje. Kažkokio susiskirstymo tikrai nėra.

Naujasis treneris – Šarūnas Jasikevičius. Kaip jis atrodo šiose pareigose?

Kol kas – tik teigiami atsiliepimai. Jis noriai renka žinias, nori tobulėti, žaisti šiuolaikinį, modernų krepšinį. Dabar reikia mums, kaip komandai, susižaisti ir kuo geriau išpildyti trenerio planą.

REKLAMA

Ar išvykimas į Rusiją turėjo įtakos jūsų, kaip krepšininko, vertei?

Sunku vertinti. Norėjau pabandyti legionieriaus kelią ir nesigailiu, kad išvykau. Įgavau patirties, galbūt ji – kitokio pobūdžio, tačiau vis tiek patirtis ir mano bagažą ji papildė. Viską reikia išbandyti gyvenime ir džiaugiuosi tai padaręs.

Kokius pagrindinius skirtumus įžvelgiate tarp Rusijos ir Lietuvos lygų?

Turbūt didžiausiais skirtumas yra lankomumas. Rusijoje rungtynės yra lankomos labai vangiai. Į mūsų areną susirinkdavo tik per pusfinalius ar finalus, o reguliaraus sezono metu ne tik mūsų, bet ir kitos arenos buvo labai prastai lankomos. Lietuvoje vis tiek daugiau žmonių susirenka. Tais metais, kai žaidžiau Rusijoje, čempionate žaidė trys Eurolygos komandos, tačiau vis tiek žmonių daug nebuvo.

Darjušas Lavrinovičius, po pergalės prieš „Žalgirį“, sakė, kad džiūgauti nėra ko, nes komanda dar nėra geriausios formos. Ar tai tiesa?

Negalima sakyti, kad čia toks mūsų pasiteisinimas, tačiau vėlai prisijungė rinktinės žaidėjai, tad normalaus pasiruošimo, kaip komanda, ne tiek daug ir turėjome. Buvo ir turnyras Italijoje, tačiau laiko nebuvo labai daug. Toks pirmas pralaimėjimas nenudžiugino nei mūsų, nei fanų, bet viskas ateis su laiku. Sakyti, kad ruošiamės tik Eurolygai, negalime, LKL čempionatas irgi yra labai svarbus.

Ar vaidmuo komandoje skiriasi nuo to, kuris buvo prieš išvykstant į Rusiją?

Kiekvienas treneris turi savo strategiją ir savaip mato kiekvieną žaidėją. Man patinka, kad mūsų treneris stengiasi išnaudoti kiekvieno iš mūsų geriausias savybes, neliepia daryti to, ko tu nemoki ar moki tik vidutiniškai. Visi vaidmenys ir lyderiai išryškės sezono eigoje.


Rašyti komentarą...
H
Hugo
2016-09-26 16:30:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Speju kad Curry apie sniobeli net negirdejes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų