Artūras Gudaitis tiki „Žalgiriu“: „Lietuviai mėgsta labai greitai nurašyti savus“

Kauno „Žalgiris“ (2/0) namie ketvirtadienio vakarąą neatsilaikė prieš lietuviškąjį Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/0). Martino Schillerio auklėtiniai kovą prieš Rusijos ekipą pralaimėjo 64:70 (16:21, 18:19, 17:15, 13:14).

35

Po rungtynių „Zenit“ aukštaūgis Artūras Gudaitis apžvelgė rungtynes ir neskubėjo nuvertinti „Žalgirio“ po pirmųjų pralaimėjimų.

„Šiandien esame šaunuoliai, kad mažai klydome ir gerai dalinomės kamuoliu. Tai yra ypač svarbu „Žalgirio“ arenoje, nes jei klysi ir jie gerai pasijus žaidime, ne viena komanda nuo to kentės šitoje arenoje. Aišku, labai daug prametėme paprastų metimų, laisvų, tiek aš, tiek kiti, tai taip pat reikia pagerinti“, – teigė A.Gudaitis.

Lietuvis į žalgiriečių krepšį ketvirtadienio vakarą įmetė 7 taškus bei sugriebė tiek pat kamuolių. Krepšininkas išskyrė puikią Kauno arenos atmosferą.

„Tikrai geras jausmas, nes praėję metai buvo tokie tušti, galima sakyti. Kažkiek Rusijoje tai galėjome pajausti su gerbėjais, o čia net nėra, ką lyginti. Skaičių nepalyginsiu, bet labai gera atmosferai“, – tikino lietuvis.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eurolyga: „Žalgiris“ – „Zenit“

„Nežinau, jaučiu trenerio pasitikėjimą. Aišku, priklauso nuo varžovų, kas žais tą dieną daugiau. Ta priekinė visoje Eurolygoje yra konkurencinga. Nerasi nė vienoje komandoje išreikšto lyderio, kuris stabiliai žaistų po 30 minučių. Visur yra konkurencija, čia ne išimtisi“, – apie konkurenciją tarp komandos vidurio puolėjų sakė A. Gudaitis.

„Zenit“ verčiasi be pagrindinio komandos įžaidėjo Shabazzo Napiero. Pasak A. Gudaičio, jo trūkumas juntamas.

„Manau, kad čia visai komandai skaudu, vieno pagrindinių žaidėjų netektis yra jaučiama. Trūkumas jaučiamas, neslėpsime“, – pridūrė A. Gudaitis.

Paklaustas, kaip vertina „Žalgirio“ komandą, A. Gudaitis teigė, kad jokių būdu nereikia per anksti nurašyti savo palaikomos ekipos.

„Manau, kad Kaune kentės ne viena komanda. Visada sakau, kad lietuviai mėgsta labai greitai nurašyti savus ir panikuoti. Reikia tiesiog šiek tiek palaukti, o ir Emmanueliui Mudiay reikia priprasti prie europinio krepšinio. Žaidimas gerės, susikalbėjimas gerės, nereikia skubėti kažko nuvertinti“, – teigė aukštaūgis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų