Sirgaliams duoklę atidavęs Edgaras Ulanovas: „Eurolygoje kartais užtenka ir vos pusės blogai sužaisto kėlinio“

Kauno „Žalgirio“ (0/2) krepšininkams toliau nepavyksta atsidaryti pergalių sąskaitos 2021-2022 m. Eurolygos sezone. Martino Schillerio auklėtiniai namuose 64:70 (16:21, 18:19, 17:15, 13:14) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/0) su dviem lietuviais.

Į Kauną vasarą grįžęs Edgaras Ulanovas šįsyk komandai pelnė 7 taškus per 30 minučių. Tai didžiausias sužaistų minučių kiekis tarp visų krepšininkų šio vakaro rungtynėse.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eurolyga: „Žalgiris“ – „Zenit“

Po mačo lietuvis neslėpė liūdesio, bet, visų pirma, dėkojo susirinkusiems sirgaliams.

„Visi buvome pasiilgę tokios atmosferos. Jeigu matėte, kad momentais atsilikinėjome, bet spurtuodavome, prie to labai daug prisidėdavo sirgaliai. Didžiausias ačiū jiems už tai. Na, o kalbant apie rungtynes, tai buvo sunkus mačas „Zenit“ buvo labai organizuota komanda.

Momentais pavyko juos įvelti į nepatogų žaidimą ir priversti pulti neparuoštai, bet tada mes patys puolime dažnai atrodėme neužtikrintai ir demonstravome daug brokuoto žaidimo, be tęstinumo, kartais taip kvailokai suklysdavome.

Tai kažkur kažkas paskuba, kažkas nepastato užtvaros. O Eurolygoje kartais užtenka net pusę kėlinio blogo žaidimo ir tada nelaimi rungtynių. Gynyboje momentais atrodėme tikrai neblogai, bet trūko didesnio organizuotumo puolime“, – sakė E.Ulanovas.

Matėme, kad komanda vienaip atrodo su Emmanueliu Mudiay, kitaip su Luku Lekavičiumi. Kaip E. Mudiay atrodo, kai mes jo nematome, tai yra ne mačo metu, o, pavyzdžiui, treniruotėse ar kitoje aplinkoje?, – spaudos konferencijoje susirinkę žurnalistai paklausė E. Ulanovo.

Jis reaguoja į visas pastabas, tikrai supranta žaidėjus, klausosi patarimų, bet galbūt kliūna tai, kad jam kartais tiesiog trūksta drąsos ir užtikrintumo. Jis yra svarbus žaidėjas, mes bandome tai jam pasakyti. Jis turi visas sąlygas čia žaisti, bet jam trūksta galbūt tokios tikros drąsos, užsidegimo ar net balso rungtynių metu aikštėje, tiek kitiems žaidėjams.

Žmogus tikrai pasiruošęs tobulėti ir priprasti prie europietiško krepšinio. Geros komandos priverčia jį jaustis nepatogiai, mesti tuos neparuoštus metimus.

Ar per savaitę jaučiasi kažkoks progresas? Kiek per tą savaitę jaučiasi patobulėję?

Buvo labai akcentuota gynyba. Vilerbane tikrai leidome per lengvai jaustis  varžovams. Buvo geresnis darbas pagalboje ir tikrai momentais privertėme varžovus pasijausti nepatogiai. Darbas, kurį atlikome šią savaitę, davė vaisių, bet pergalės pasiekti nepavyko, todėl nėra kuo džiaugtis, nes nelaimėjome.

Rezulatas yra blogas. Vis dėlto nei džiaugtis, nei liūdėti nera kada, nes tvarkaraštis įtemptas. Reikai ruoštis kitoms rungtynėms

Paulius Motiejūnas užsiminė, kad komandos sudėtis gali būti negalutinė. Jūsų manymu, ar klubui reikia papildymo?

Pasitikime visais žaidėjais, kurie dabar yra komandoje šimtu procentų, nes kito kelio nėra. Kas komplektuos komandą, tai buss jų reikalas, nes mes pirštais vieni į kitą tikrai nerodysime. Surinkti geri vyrukai ir tikrai vienas kitą palaikysime. Mums nereikia žvalgytis į kalbas, šiai dienai turime tiek, kiek turime ir mes atiduosime viską, ką turime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų