Anglijoje pergales šventė favoritai

Šeštadienio popietę Londone prasidėjo IX-asis Anglijos "Premier" lygos turas.

Šalies sostinėje "Crystal Palace" klubas, šią savaitę likęs be vyriausiojo stratego Iano Holloway'aus, turėjo pripažinti "Arsenal" futbolininkų pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje "kanonierius" į priekį išvedė komandos kapitonas Mikelis Arteta, tačiau vėliau už paskutinės vilties pražangą buvo išvarytas iš aikštės.

Nepaisant to, Arsene'o Wengero auklėtiniai atsilaikė nuo varžovų atakų ir rungtynių pabaigoje kontratakos metu padvigubino skirtumą. Galva pasižymėjo Olivieris Giroud.

Solidžią pergalę namuose iškovojo ir į antrąją vietą bent iki sekmadienio pakilo "Liverpool" futbolininkai.

Brendano Rodgerso auklėtiniai 4 - 1 nugalėjo "West Bromwich" futbolininkus. Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Luisas Suarezas, vieną pridėjo Danielis Sturridge'as. Pralaimėjusių gretose pasižymėjo Jamesas Morrisonas.

Svarbius tris taškus išplėšė ir ne pačią geriausią formą demonstruojantys "Manchester United" futbolininkai, dukart panaikinę "Stoke City" pranašumą.

Jau 4-ąją minutę "raudonieji velniai" krapštė kamuolį iš tinklo po Peterio Croucho įvarčio, tačiau rezultatą kėlinio pabaigoje išlygino Robinas van Persie.

Dar prieš teisėjo švilpuką, skelbiantį pertrauką, įvartį į "Man Utd" rūbinę pasiuntė Marko Arnautovičius.

Antrajame kėlinyje šeimininkai apvertė viską aukštyn kojomis vos per 3 minutes: 78-ąją minutę pasižymėjo Wayne'as Rooney, o 80-ąją pergalingą įvartį įmušė po keitimo pasirodęs Javieras Hernandezas.

Pergalę šventė ir "Everton" futbolininkai, išvykoje palaužę "Aston Villa" klubą. Pergalę "irisams" lėmė Romelu Lukaku ir Leono Osmano tikslūs smūgiai.