54
Bostono „Celtics“ – Vašingtono „Wizards“ 123:111 (nuotr. SCANPIX)

Už Atlanto prasidėjo NBA konferencijų pusfinaliai. Pirmosiose rungtynėse puikią pergalę iškovojo Bostono „Celtics“. Geriausia reguliariojo sezono Rytų konferencijos komanda namie 123:111 nugalėjo Vašingtono „Wizards“.

54

Svečiai rungtynes pradėjo fantastiškai ir 4-ąją minutę pirmavo 16:0! „Celtics“ iki kėlinio pabaigos atsigavo, bet po ketvirčio atsiliko 24:38.

Šeimininkai varžovus pavijo antrajame kėlinyje – 20-ąją minutę rezultatas buvo lygus (49:49). Tačiau po pirmosios rungtynių pusės vis dar pirmavo „Wizards“ (64:59).

Bostono komanda ėmė dominuoti po pertraukos. Šeimininkai trečiąjį kėlinį laimėjo įspūdingu rezultatu – 36:16.

„Celtics“ prieš lemiamą ketvirtį turėjo 15 taškų persvarą (95:80). Tačiau ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar viena bloga Bostono komandos atkarpa – 0:9 (95:89 – 40 min.). Vis dėlto, šeimininkai sužaidė puikią rungtynių pabaigą ir laimėjo.

„Wizards“ prastai metė baudas – pataikė 13 iš 22 (59 procentai). Vašingtono krepšininkams užfiksuotos 14, Bostono – 25 pražangos.

Rungtynėse danties neteko, bet mačą tęsė „Celtics“ lyderis Isaiah Thomas. Rimtesnę traumą patyrė „Wizards“ krepšininkas Markieffas Morris.

„Celtics“: Isaiah Thomas 33 (11/23 metimų, 6/7 baudų, 9 rezultatyvūs perdavimai), Jae Crowderis 24 (8/14 met., 6 atkovoti kamuoliai), Alas Horfordas 21 (10/13 met., 10 rez. perd., 9 atk. kam.), Avery Bradley 18 (7/20 met., 5 atk. kam.), Kelly Olynykas 12 (5/7 met.).

„Wizards“: Bradley Bealas 27 (9/19 met., 5/7 baud.), Johnas Wallas 20 (9/20 met., 16 rez. perd., 8 klaidos), Marcinas Gortatas 16 (7/13 met., 13 atk. kam.), Otto Porteris 16 (7/10 met., 11 atk. kam.), Kelly Oubre 12 (5/8 met.), Bojanas Bogdanovičius 10.

„Celtics“ serijoje pirmauja 1:0. Antrosios rungtynės taip pat bus žaidžiamos Bostone.

Rytų konferencijos ketvirtfinaliuose „Celtics“ 4:2 nugalėjo Čikagos „Bulls“, „Wizards“ – tokiu pat rezultatu iš kovos pašalino Atlantos „Hawks“.

Bostono komanda (53 pergalės / 29 pralaimėjimai) reguliariajame sezone Rytuose buvo pirma, „Wizards“ (49/33) – ketvirta.