Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kelly oubre“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kelly oubre“.

NBA klubo lyderis pateko į baisią avariją: buvo partrenktas einantis per perėją

NBA klubo Filadelfijos „76ers“ puolėjas Kelly Oubre naktį praleido miesto ligoninėje po to, kai miesto centro buvo partrenktas automobilio. „76ers“ komanda informuoja, kad krepšininkas dėl patirtų traumų praleis nemažą dalį sezono, bet šiame turėtų sugrįžti į aikštę. Naktį jį ligoninėje aplankė „76ers“ vadovas Darylas Morey. Kokios traumos – neatskleidžiama. Vis tik jau dabar aišku, sužalojimai yra labai rimti, tačiau gyvybei pavojaus nėra.
2023-11-12

„76ers“ sudarė kontraktą su vienu iš „Hornets“ lyderių Oubre

Filadelfijos „76ers“ komanda su Kelly Oubre sudarys vienerių metų trukmės kontraktą. Manoma, kad krepšininkas gaus daug žaidimo minučių, nes komandą gaubia nežinia dėl mainų norinčio Jameso Hardeno. Praėjusiame sezone atletas atstovavo Šarlotės „Hornets“ ekipai ir komandoje buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų, tačiau pasibaigus sezonui sulaukė mažai dėmesio iš kitų NBA klubų dėl savo priimamų sprendimų aikštėje.
2023-09-19

Antrosiose rungtynėse – galingas „Raptors“ ir Jono Valančiūno žaidimas

Toronto „Raptors“ bei Jonas Valančiūnas antrosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse namie pademonstravo galingą žaidimą ir 130:119 (44:27, 32:31, 24:32, 30:29) nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Šeimininkai pačioje mačo pradžioje įgijo dviženklę persvarą – 14:4. Toronto krepšininkai kėlinio pabaigoje pirmavo 37:15. Antrajam ketvirčiui artėjant prie pabaigos, po J. Valančiūno dvitaškio su pražanga, „Raptors“ pranašumas pasiekė rekordą – 72:49. „W...
2018-04-18

Pirštus į ausį kaišiojęs NBA čempionas sulaukė griežtos bausmės

NBA čempionate užfiksuota dar viena kuriozinė techninė pražanga. Šįkart dėmesio centre atsidūrė tris kartus lygos čempionu tapęs Dwayne'as Wade'as vilkintis Majamio „Heat" komandos marškinėlius. Vienos iš atakų metu Vašingtono „Wizards" žaidėjas Kelly Oubre jaunesnysis atakuodamas krepšį alkūne kliudė D.Wade'o veidą ir buvo nubaustas pražanga puolime. Smųgį į veidą gavęs lygos veteranas D.Wade'as neliko skolingas jaunuoliai.
2018-03-11

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Celtics“ padvigubino serijos rezultatą

„Celtics“ NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 2:0. Bostono krepšininkai šiąnakt išgyveno pratęsimo dramą namie – 129:119 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Rungtynių pradžioje rezultatas dukart buvo lygus (3:3, 6:6). Tada „Wizards“ surengė spurtą 6:0 ir pabėgo 12:6 (4 minutė). Skirtumas netrukus pasiekė dviženklę ribą – 26:16 (7 min.
2017-05-03

„Celtics“ į fantastišką pergalę atvedė danties netekęs mažylis

Už Atlanto prasidėjo NBA konferencijų pusfinaliai. Pirmosiose rungtynėse puikią pergalę iškovojo Bostono „Celtics“. Geriausia reguliariojo sezono Rytų konferencijos komanda namie 123:111 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Svečiai rungtynes pradėjo fantastiškai ir 4-ąją minutę pirmavo 16:0! „Celtics“ iki kėlinio pabaigos atsigavo, bet po ketvirčio atsiliko 24:38. Šeimininkai varžovus pavijo antrajame kėlinyje – 20-ąją minutę rezultatas buvo lygus (49:49). Tačiau po pirmosios rungtynių pusės vis dar ...
2017-05-01

NBA. Isaiah Thomo ašaros, netikėta „Bulls“ ir lauktos favoritų pergalės

Visos į NBA atkrintamąsias varžybas patekusios komandos sužaidė pirmąsias rungtynes. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį serijose iki keturių pergalių 1:0 į priekį išsiveržė Čikagos „Bulls“, Oklando „Warriors“ ir Vašingtono „Wizards“. „Bulls“ 106:102 svečiuose nugalėjo Bostono „Celtics“. Rungtynės klostėsi itin permainingai. Likus pusei ketvirtojo kėlinio, Čikagos komanda dar atsiliko, bet galingai baigė mačą ir triumfavo.
2017-04-17

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

Mindaugas Kuzminskas buvo pastebimas, „Knicks“ neatsilaikė namie

NBA dar vieną pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji savo aikštėje 103:106 nusileido Vašingtono „Wizards“. Šeimininkų gretose pastebimas buvo lietuvis Mindaugas Kuzminskas. Nors pirmuosius taškus pelnė „Wizards“ lenkas Marcinas Gortatas, „Knicks“ startas buvo geresnis. Niujorko krepšininkai pirmavo 14:10 (4 minutė). Tada „burtininkai“ atliko įspūdingą spurtą 13:0 (23:14 – 7 min.). Kaip paaiškėjo vėliau, šį atkarpa buvo lemiama.
2017-04-07

NBA. Dar vienas trigubas serbo dublis, čempionų ir lyderių pergalės

NBA dar vieną trigubą dublį atliko jaunasis serbas Nikola Jokičius. Pergalę iškovojo absoliuti lygos lyderė Oklando „Warrios“, čempionės titulą ginanti Klivlendo „Cavaliers“. 22-ejų serbas trigubą dublį surinko šeštąkart sezone. Vis dėlto, to pergalei nepakako – N. Jokičiaus atstovaujama Denverio „Nuggets“ svečiuose 114:122 neatsilaikė prieš Šarlotės „Hornets“. Šeimininkai blokavo 11 varžovų metimų.