Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „isaiah thomas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „isaiah thomas“.

Paskutinę mainų dieną bombą numetę „Cavaliers" vadovai išsprogdino pusę komandos

Vasarą Kyrie Irvingą Klivlando „Cavaliers" gretose pakeitęs Isaiah Thomasas priverstas dar kartą krautis lagaminus. Paskutinę NBA mainų dieną lygą sudrebino mainai, kuriuose dar kartą nuskambėjo įžaidėjo pavardė, o įsismaginę „Cavs" klubo vadovai netrukus atliko dar kelis mainus ir per pora valandų pakeitė pusę komandos.
2018-02-08

NBA lygoje – pergalingi superžvaigždės ir „Nets“ gynėjo metimai

Šiąnakt už Atlanto pergalingus metimus pataikė NBA superžvaigždė Stephenas Curry ir Bruklino „Nets“ krepšininkas Spenceris Dinwiddie. S. Curry lemtingą tritaškį „dūrė“ likus trims sekundėms. Snaiperis iš viso pelnė 32 taškus, o „Golden State Warriors“ svečiuose 125:122 (35:26, 32:35, 24:28, 34:33) palaužė Dalaso „Mavericks“. S. Dinwiddie dvitaškis tikslą pasiekė likus 10 sekundžių. Įžaidėjas rungtynėse pasižymėjo 26 taškais ir devynis kartus asistavo komandos draugams.
2018-01-04

Isaiah Thomas apie debiutą „Cavaliers“: tai buvo ypatinga naktis

Už Atlanto – istorinis momentas. NBA žvaigždė Isaiah Thomas išsigydė traumą ir solidžiai debiutavo Klivlando „Cavaliers“, padėjęs nugalėti Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus. Namie žaidusi Klivlando komanda laimėjo 127:110, o I. Thomas rungtyniavo tarsi nebūtų gavęs traumos. Įžaidėjas per 19 minučių pelnė 17 taškų. „Tai buvo ypatinga naktis, – po rungtynių švytėjo I. Thomas. – Nežaidžiau septynis mėnesius, tad jaučiausi puikiai, galėdamas varžytis su kita komanda.
2018-01-03

NBA: „Suns“ supertalento šou ir galingas Isaiah Thomo debiutas

Finikso „Suns“ supertalentas Devinas Bookeris išplėšė savo komandai pergalę. 21-erių krepšininkas rungtynių pabaigoje surengė šou, o „Suns“ namie 104:103 (19:27, 30:21, 24:32, 31:23) palaužė Atlantos „Hawks“. Šeimininkai, likus pustrečios minutės, atsiliko 89:99. Tada darbo ėmėsi D. Bookeris. Jis pelnė 12 iš paskutiniųjų 15-os komandos taškų ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2018-01-03

„Wizards“ serijos rezultatą išlygino laimėjusi lemiamu metimu

Vašingtono „Wizards“ išplėšė lemiamas, septintąsias, NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. Jungtinių Amerikos Valstijų sostinės komanda namie 92:91 (22:17, 19:25, 25:27, 26:22) palaužė Bostono „Celtics“ ir išlygino serijos rezultatą – 3:3. Didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavo „Wizards“. Ji, pasibaigus ketvirčiui, buvo priekyje 22:17. Antrajame kėlinyje švieslentė dukart rodė lygų rezultatą (26:26 – 16 minutė, 28:28 – 17 min.
2017-05-13

„Wizards“ spurtavo 26:0 ir išlygino serijos rezultatą

NBA Rytų konferencijos pusfinalyje – lygybė 2:2. Vašingtono „Wizards“ ir Bostono „Celtics“ laimėjo namų rungtynes. „Wizards“ paskutiniajame serijos mače savo aikštėje varžovams nepaliko vilčių – 121:102. Vašingtono komanda rungtynes pradėjo rimtai nusiteikusi. „Wizards“ krepšininkai pirmavo 8:0 (4 minutė). Šeimininkai persvara džiaugėsi neilgai.
2017-05-08

„Wizards“ nepasiduoda – spurtavusi 22:0, sutriuškino „Celtics“

Vašingtono „Wizards“ laimėjo gyvybiškai svarbias trečiąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. „Wizards“ namie surengė spurtą 22:0 ir 116:89 sutriuškino Bostono „Celtics“. Vašingtono krepšininkai sušvelnino serijos rezultatą – 1:2. Pirmajame kėlinyje rezultatas dukart buvo lygus (2:2 – 2 minutė, 12:12 – 6 min.). Tada sekė viską išsprendusi rungtynių atkarpa. Ją šeimininkai laimėjo 22:0 (34:12 – 11 min.). „Wizards“ pirmavo visą likusį mačo laiką.
2017-05-05

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Celtics“ padvigubino serijos rezultatą

„Celtics“ NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 2:0. Bostono krepšininkai šiąnakt išgyveno pratęsimo dramą namie – 129:119 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Rungtynių pradžioje rezultatas dukart buvo lygus (3:3, 6:6). Tada „Wizards“ surengė spurtą 6:0 ir pabėgo 12:6 (4 minutė). Skirtumas netrukus pasiekė dviženklę ribą – 26:16 (7 min.
2017-05-03

„Celtics“ į fantastišką pergalę atvedė danties netekęs mažylis

Už Atlanto prasidėjo NBA konferencijų pusfinaliai. Pirmosiose rungtynėse puikią pergalę iškovojo Bostono „Celtics“. Geriausia reguliariojo sezono Rytų konferencijos komanda namie 123:111 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Svečiai rungtynes pradėjo fantastiškai ir 4-ąją minutę pirmavo 16:0! „Celtics“ iki kėlinio pabaigos atsigavo, bet po ketvirčio atsiliko 24:38. Šeimininkai varžovus pavijo antrajame kėlinyje – 20-ąją minutę rezultatas buvo lygus (49:49). Tačiau po pirmosios rungtynių pusės vis dar ...
2017-05-01

„Celtics“ ir „Wizards“ – dar viena konferencijos pusfinalio pora

Šiąnakt į NBA Rytų konferencijos pusfinalį prasibrovė Bostono „Celtics“ ir Vašingtono „Wizards“. Abi komandos savąsias ketvirtfinalių serijas laimėjo 4:2. „Celtics“ Čikagoje 105:83 nugalėjo vietos „Bulls“. Bostono krepšininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę baigti seriją. „Celtics“ pirmavo viso mačo metu ir vis didino persvarą. Dukart komandas skyrė 30 taškų (84:54 – 33 minutė ir 91:61 – 39 min.). „Celtics“ mače atliko 28, „Bulls“ – 13 rezultatyvių perdavimų.