Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcinas gortatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcinas gortatas“.

„Clippers“ trenerio sūnų iškeitė į Lenkijos krepšinio žvaigždę

Nacionalinę krepšinio lygą (NBA) sudrebino mainai. Lenkijos sporto žvaigždė Marcinas Gortatas keliasi į Los Andželą. Jį Vašingtono „Wizards“ išmainė į „Clippers“ vyriausiojo trenerio Doco Riverso sūnų Austiną. Tiek pastarasis, tiek M. Gortatas kitą vasarą taps laisvaisiais agentais. Krepšininkų atlyginimai – panašūs.
2018-06-27

Jonas Valančiūnas pirmąją „Raptors“ pergalę stebėjo nuo suolo

Toronto „Raptors“ pergalingai pradėjo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias varžybas. Kanados komanda namie 114:106 (28:23, 27:36, 31:26, 28:21) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir serijoje iki keturių laimėjimų išsiveržė į priekį 1:0. Šeimininkai 5-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą – 14:4. „Wizards“ rankų nenuleido ir antrojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 46:41. „Raptors“ po pirmosios rungtynių pusės atsiliko 55:59. Mačas ir toliau buvo atkaklus.
2018-04-15

Be Domanto Sabonio likusi „Pacers“ prarado pozicijas Rytų konferencijoje

Antrą nesėkmę iš eilės NBA pirmenybėse patyrė be traumuoto Domanto Sabonio žaidusi Indianos „Pacers“ „Pacers“ (40-30) išvykoje 102:109 (20:25, 25:32, 26:29, 31:23) nusileido Vašingtono „Wizards“. Pralaimėjimas itin skaudus - jis „Pacers“ krepšininkus iš trečios Rytų konferencijos vietos nubloškė į penktą. Į priekį peršoko ne tik „Wizards“, bet ir Klivlando „Cavaliers“ (40-29). D.Sabonis rungtynes praleido dėl kojos traumos, kurią patyrė dar savaitės pradžioje.
2018-03-18

„Wizards“ nepasiduoda – spurtavusi 22:0, sutriuškino „Celtics“

Vašingtono „Wizards“ laimėjo gyvybiškai svarbias trečiąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. „Wizards“ namie surengė spurtą 22:0 ir 116:89 sutriuškino Bostono „Celtics“. Vašingtono krepšininkai sušvelnino serijos rezultatą – 1:2. Pirmajame kėlinyje rezultatas dukart buvo lygus (2:2 – 2 minutė, 12:12 – 6 min.). Tada sekė viską išsprendusi rungtynių atkarpa. Ją šeimininkai laimėjo 22:0 (34:12 – 11 min.). „Wizards“ pirmavo visą likusį mačo laiką.
2017-05-05

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Celtics“ padvigubino serijos rezultatą

„Celtics“ NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 2:0. Bostono krepšininkai šiąnakt išgyveno pratęsimo dramą namie – 129:119 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Rungtynių pradžioje rezultatas dukart buvo lygus (3:3, 6:6). Tada „Wizards“ surengė spurtą 6:0 ir pabėgo 12:6 (4 minutė). Skirtumas netrukus pasiekė dviženklę ribą – 26:16 (7 min.
2017-05-03

„Celtics“ į fantastišką pergalę atvedė danties netekęs mažylis

Už Atlanto prasidėjo NBA konferencijų pusfinaliai. Pirmosiose rungtynėse puikią pergalę iškovojo Bostono „Celtics“. Geriausia reguliariojo sezono Rytų konferencijos komanda namie 123:111 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Svečiai rungtynes pradėjo fantastiškai ir 4-ąją minutę pirmavo 16:0! „Celtics“ iki kėlinio pabaigos atsigavo, bet po ketvirčio atsiliko 24:38. Šeimininkai varžovus pavijo antrajame kėlinyje – 20-ąją minutę rezultatas buvo lygus (49:49). Tačiau po pirmosios rungtynių pusės vis dar ...
2017-05-01

„Warriors“ varžovus sudaužė, „Wizards“ pasiekė sunkią pergalę

NBA atkrintamųjų varžybų serijose 2:0 pirmauja Oklando „Warriors“ ir Vašingtono „Wizards“. Jungtinių Amerikos Valstijų sostinės krepšininkai antrąją pergalę „išvargo“, o „Warriors“ didesnių problemų neturėjo.
2017-04-20

NBA. Isaiah Thomo ašaros, netikėta „Bulls“ ir lauktos favoritų pergalės

Visos į NBA atkrintamąsias varžybas patekusios komandos sužaidė pirmąsias rungtynes. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį serijose iki keturių pergalių 1:0 į priekį išsiveržė Čikagos „Bulls“, Oklando „Warriors“ ir Vašingtono „Wizards“. „Bulls“ 106:102 svečiuose nugalėjo Bostono „Celtics“. Rungtynės klostėsi itin permainingai. Likus pusei ketvirtojo kėlinio, Čikagos komanda dar atsiliko, bet galingai baigė mačą ir triumfavo.
2017-04-17

Mindaugas Kuzminskas buvo pastebimas, „Knicks“ neatsilaikė namie

NBA dar vieną pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji savo aikštėje 103:106 nusileido Vašingtono „Wizards“. Šeimininkų gretose pastebimas buvo lietuvis Mindaugas Kuzminskas. Nors pirmuosius taškus pelnė „Wizards“ lenkas Marcinas Gortatas, „Knicks“ startas buvo geresnis. Niujorko krepšininkai pirmavo 14:10 (4 minutė). Tada „burtininkai“ atliko įspūdingą spurtą 13:0 (23:14 – 7 min.). Kaip paaiškėjo vėliau, šį atkarpa buvo lemiama.
2017-04-07

Būsimieji Lietuvos krepšininkų varžovai latviai tarptautiniame turnyre Vokietijoje buvo antri

Būsimoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės varžovė Europos pirmenybėse (rugsėjo 5-20 d.) Latvijos ekipa keturių komandų „ERGO Supercup 2015“ turnyre Hamburge (Vokietija) 81:80 (16:24, 17:17, 23:15, 25:24) Lenkijos krepšininkus ir užėmė antrąją vietą. 26 taškais prie pergalės prisidėjo Kasparas Berzinis (9 atk. kam.), 11 – Kristapas Janičenokas (7 rez. perd.) ir Rolandis Freimanis, 9 – Janis Blūmas, 8 – Dairis Bertanis.