Atskleidė paskutinius Maradonos žodžius: apie artėjančią mirtį įspėjo pats

Trečiadienio vakarą pasaulį apskriejo šokiruojanti žinia. Savo namuose Argentinoje mirė vienas geriausių visų laikų futbolo žaidėjų Diego Maradona. Vėliau buvo atskleisti ir paskutinieji legendos žodžiai gyvenime, įspėjantys apie artėjančią mirtį.

Gausios medikų pajėgos trečiadienį nesugebėjo išgelbėti D. Maradonos, kuris patyrė širdies smūgį. Neseniai futbolo legenda buvo išleistas iš ligoninės po operacijos, kurios metu panaikintas smegenyse rastas krešulys.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Argentinoje mirė D. Maradona

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, D. Maradona trečiadienio vakarą būdamas savo namuose nuo pat ryto jautėsi silpnai, tačiau pakilo iš lovos ir sugebėjo papusryčiauti. Vėliau buvęs futbolininkas bandė eiti atgal į kambarį, tačiau netrukus savo sūnėnui pasakė: „Aš jaučiuosi blogai“ ir, bandydamas grįžti į lovą, susmego ant žemės.

Argentinoje po D. Maradonos mirties paskelbtas trijų dienų gedulas. Su futbolo legenda žmonės gali atsisveikinti Buenos Airėse esančioje šalies Prezidentūroje, kurioje uždarame karste yra pašarvotas futbolininko kūnas.

„Napoli” klubas, kuriame D. Maradona praleido geriausius savo karjeros metus, jau paskelbė apie norą stadioną pervadinti futbolininko garbei.

***

D. Maradona mirė būdamas 60 metų.

Garsėjęs kaip žmogus, įkvėpęs Argentinos rinktinę 1986 metais laimėti Pasaulio futbolo čempionatą, jis buvo pelnęs didelę pagarbą klubuose, įskaitant „Boca Juniors“ savo tėvynėje ir Neapolio klubą Italijoje, kur D. Maradona padėjo iškovoti abi šio klubo pergales Aukščiausiosios lygos pirmenybėse.

„Esi amžinas kiekvieno pasaulio futbolo [bendruomenės nario] širdyje“, – sakoma per „Twitter“ paskelbtame Argentinos rinktinės pranešime, kur taip pat buvo įdėta Pasaulio čempionato taurę laikančio D. Maradonos nuotrauka.

REKLAMA

Per savo karjerą D. Maradona žaidė „Boca Juniors”, „Barcelona”, „Napoli”, „Sevilla” ir „Newell’s Old Boys” klubuose. Su Argentinos rinktine jis 1986 m. tapo pasaulio čempionu.

Viso per profesionalo karjerą klubuose ir rinktinėje D. Maradona sužaidė 694 rungtynes, pelnė 354 įvarčius.

Ryškiausią karjeros etapą D. Maradona išgyveno italų „Napoli” komandoje.

Kaip pats D. Maradona yra sakęs interviu BBC, tie septyneri metai Italijoje buvo tikra palaima ir džiaugsmas, kai žmogus atranda savo vietą.

Jo pristatymą stadione stebėjo įspūdinga 75 tūkst. sirgalių minia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų