Ką žinome apie budintį globotoją?

Šį kartą pateikiame apklausą, kurioje išsakote savo nuomones, kas gi yra tas budintis globotojas: ką jis prižiūri, kokios jo pareigos ir ar bet kuris mūsų gali juo tapti? 

Štai vilnietė Daiva įsitikinusi, kad budintis globotojas: tai žmogus, atliekantis socialinio darbuotojo funkcijas ir padedantis tiems žmonėms, kuriems reikia pagalbos. 

Kita pašnekovė – Guoda – sako, girdėjusi, kad tai žmogus, kuris prižiūri paimtą iš šeimos vaiką, o štai vilnietė Agnė mano, kad tokie žmonės prižiūri vaikučius iš globos namų, kai šie suserga ir patenka į gydymo įstaigą. 

Vilnietė Andželika girdėjo ir domėjosi informacija, todėl tiksliai žino, kad budintis globotojas – tai tas žmogus, kuris laikinai prižiūri vaiką, kol jam bus surasta nauja šeima. Pasak jos, bet kuris mūsų tikrai negalėtų būti budinčiu globotoju: reikia praeiti atranką, atitikti tam tikrus kriterijus,  kad vaikutis nepatirtų daugiau žalos, nei patyrė iki šiol. 

Kokiomis savybėmis turi būti apdovanotas žmogus, norintis būti budinčiu globotoju? Visos pašnekovės įvardijo rūpestingumą, gerumą bei norą padėti kitiems. 

Na, o vilnietė Viktorija, kurios šeimoje gyvena įvaikintas mažylis, regis, žino viską apie budinčius globotojus. Plačiau apie šios pašnekovės patirtį ir atsakymą, kas vis tik yra tas budintis globotojas, sužinosite pasižiūrėję reportažą:   


Rašyti komentarą...
N
Nieko
2019-11-07 17:25:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nežinom ir žinoti nenorim. Ne - vaikų grobimui ir luošinimui.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų