Broliai. Šalies Apeliacinis Teismas atmetė trijų brolių Sarulių ieškinį dėl neteisėto suėmimo, įtarus Ukmergės verslininkės nužudymu bei plėšimu ir dėl to padarytos moralinės žalos atlyginimo. Panaikintas Vilniaus apygardos teismo sprendimas Jonui, Dainiui ir Dariui Saruliams priteisti po 7 000 litų iš Lietuvos valstybės už neteisėtus tardymo ir prokuratūros veiksmus. Visi trys broliai buvo neteisėtai suimti 1997 metų liepos mėnesį, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jie nekalti, ir po kelių mėnesių išėjo į laisvę. Apeliacinio Teismo nuomone, J., D. ir S. Sarulius teismas buvo suėmęs pagrįstai, nes prokuratūra pateikė svarbių įrodymų, paremtų liudininkų parodymais ir ekspertų išvadomis. Buvo nustatyta, kad pagrobtame automobilyje, kuriuo buvo užblokuotas kelias, aptiktas prakaito kvapas atitinka brolių Sarulių prakaito kvapą. Apeliacinis Teismas nusprendė, kad sprendžiant suėmimo klausimą teismas neprivalo tirti, ar įrodymai yra tikri. Tik po policijos, prokuratūros atlikto tardymo ir tyrimo sprendžiama, ar asmuo yra kaltas. Toks Apeliacinio Teismo sprendimas dar gali būti apskųstas Aukščiausiajam Teismui. Sarulių trijulei palankų Vilniaus apygardos teismo sprendimą buvo apskundusi Generalinė prokuratūra.
Tikrieji verslininkės Aušros Buzienės nužudymo ir apiplėšimo kaltininkai buvo nubausti griežtomis bausmėmis. Nusikaltimo organizatorius Rimantas Alekna nuteistas kalėti iki gyvos galvos, Vygandas Dolobauskas nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, nusikaltėlių bendrininkė Natalija Melnikienė pripažinta kalta dėl plėšimo ir nuteista kalėti 6 metus.
Klastotojai. Klaipėdos apygardos teismas nuteisė buvusį Tauragės apskrities viršininką Stasį Aužbiką (36 m.) ir atsakingąja sekretore dirbusią Albiną Urbutienę trejų metų laisvės atėmimu, S. Aužbikui bausmės vykdymą atidedant, o A. Urbutienę nuo bausmės atleidžiant pritaikius Amnestijos įstatymą. Nuteistieji kelerius metus negalės dirbti valstybės tarnyboje. Ši porelė bylinėjosi su prieš ketverius metus iš darbo atleistais Tauragės apskrities viršininko administracijos agrarinių tarnybų vadovais, kurie galop buvo grąžinti į darbą ir gavo kompensacijas. Siekdami patvirtinti specialistų atleidimo teisėtumą, S. Aužbikas ir A. Urbutienė teismui pateikė tris suklastotus gamybinių susirinkimų protokolus, pagal kuriuos atleistiesiems esą buvę siūlomi kiti darbai.
Degtukai. Kėdainiškis Donatas Skorupskas už tyčinį sunkų kūno sužalojimą nuteistas penkerių metų laisvės atėmimo bausme, tačiau pritaikius amnestiją jam už grotų teks praleisti trejus metus ir keturis mėnesius. Nuteistasis Valstybinei ligonių kasai turės sumokėti bemaž 15 000 litų už nukentėjėlio gydymą.
1998 metų rugsėjo 4-osios naktį iš šokių su draugu ėję broliai Donatas ir Nedas Skorupskai sutiko Gintarą Šniukštą, su draugu lydėjusį tris moteris. Nedas Skorupskas norėjo užsirūkyti ir paprašė nepažįstamųjų degtukų, o kai šie pajuokavo, kad degtukai - ne karvė ir jų galima nusipirkti, kilo ginčas, pasibaigęs tuo, kad vienas vyras pridegė jam cigaretę. Kai palydėjusi bendradarbę G. Šniukštos kompanija ėjo namo, jiems kelią vėl pastojo jau minėta trijulė. G. Šniukšta priekyje stovėjusį D. Skorupską pasikvietė į šalį, tačiau ramiai pasikalbėti nepavyko, nes Donatas išsitraukė peilį ir subadė Gintarą.