Vakar, apie 16 valandą, buvusios Kauno „Sanito“ vaistų laboratorijos teritorijoje, vykdant statybos ir rekonstrukcijos darbus, rastas nežemiškos kilmės humanoido embrionas, pavadintas Insanitus.

Šiam įvykiui ištirti sudaryta speciali komisija, izoliavo visą buvusios vaistų gamyklos teritoriją. Šiuo metu vyksta intensyvus tyrimas ir kol kas susidariusią padėtį komentuoti atsisakoma.

Liudininkų teigimu, naktį virš visos „Sanito“ teritorijos buvo matomas keistas švytėjimas, girdėti neaiškios kilmės garsai. Apsauginiais kostiumais vilkintys kariškiai akylai saugo visą gamyklos perimetrą ir į vidų neįsileidžia žurnalistų bei vietinių policijos pajėgų.

Silva Rindzevičiūtė


Rašyti komentarą...
:
:)
2010-04-01 12:17:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Balandzio pirma? :D
Atsakyti
0

5
51 rajonas Lietuvoje....
2010-04-01 14:48:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai aišku! Jau čia topinis bajeris. bet jau dakalė, kai nebegali jokių tikrų žinių atrast. Kita vertus, jei išsprogdintų visas tas griuvenas dėl to humanoido toje Sanito teritorijoje, būtų labai gerai, nes ten stovi naujos statybos namai, o perkant ten butą buvo pažadėta, parodyti projektai, kad vietoj senų statybų ten atsiras parkelis... Tai laukiam jau 5 metus beveik, per tiek laiko viskas jau turėjo būti padaryta. Tai žmonės nesutvarkys to reikalo, humanoidai čia tuoj savo kapines įsirengs, tada visai ore viskas bus. Įkursim 51 rajoną Lietuvoj ir litus kalsim.
Atsakyti
0

v
vilma
2010-04-01 14:48:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
1d. balandzio pokst:))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų