• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Fejerverkai susimaišė su tikrais sprogdinimais

Rita DAILIENĖ

Pirmąją šių metų dieną atėję į darbą Panevėžyje. Alyvų gatvėje, esančio automobilio dažais prekiaujančio kiosko darbuotojai pamatė, jog viena išorinė kiosko siena apgadinta sprogmens. Šios parduotuvės savininkas yra Algis Cemnolonskis. Tai nebe pirmas kartas, kai pasikėsinama į jo turtą.

REKLAMA
REKLAMA

A. Cemnolonskis kioską atidarė 1999-ųjų rugsėjį, tačiau netrukus jį aplankė "Šmikinių" gaujos nariai ir pareikalavo mokėti duoklę. Verslininkas apie tai pranešė policijos pareigūnams. Netrukus buvo sulaikyti du įtariamieji - 36 metų panevėžietis Aleksandras Kareckas ir jo bendraamžis iš Panevėžio rajono Artūras Šukys. A. Kareckas buvo sulaikytas su įkalčiais, t. y. paėmęs iš verslininko 200 litų duoklę. A. Šukys tuo metu sėdėjo automobilyje.

REKLAMA

Pernykštį vasarį A. Kareckas buvo nuteistas 6 metams laisvės atėmimo (prie šios bausmės buvo pridėti metai neatliktos bausmės), o A. Šukiui byla buvo nutraukta neįrodžius, kad jis dalyvavo nusikaltime.

Tačiau nusikaltėliai nenurimo. Pernai, spalio 11-ąją, į parduotuvę atėjusi pardavėja D. Jackevičienė pamatė, jog išdaužtas vienas langas, o viduje guli daiktas, panašus į granatą. Ant kojų buvo sukeltos visos specialiosios tarnybos, iš aplinkinių namų evakuoti žmonės, kadangi buvo nustatyta, jog granata kovinė ir bet kuriuo metu gali sprogti.

REKLAMA
REKLAMA

Kiosko savininkas A. Cemnolonskis tąkart teigė, kad tai kerštas už tai, jog nepakluso ir nemokėjo duoklės "šmikiniams". Nuo tada verslininką pradėjo saugoti policija.

Keistas sutapimas: gruodžio 26-ąją A. Cemnolonskiui apsauga buvo panaikinta. Ir štai vėl pasikėsinimas į jo kioską.

Aplinkiniai net nekreipė dėmesio į sprogimą prie šios parduotuvės. Matyt, tai įvyko tada, kai sproginėjo petardos ir fejerverkai. Kol kas nenustatyta, kokio tai būta sprogmens, tačiau ekspertams visus tyrimus atlikti padės naujoji mobili kriminalistinė laboratorija, kurią prieš pat Naujuosius gavo Panevėžio VPK Kriminalinės policijos Kriminalistinių ekspertizių skyrius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų