REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ištikimiausi Kauno „Žalgirio“ gerbėjai šios savaitės pradžioje kaip įmanydami siekė nusipirkti bilietą į Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes su Stambulo „Fenerbahče“.

Ištikimiausi Kauno „Žalgirio“ gerbėjai šios savaitės pradžioje kaip įmanydami siekė nusipirkti bilietą į Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes su Stambulo „Fenerbahče“.

REKLAMA

Dėl įvairių priežasčių tą pavyko padaryti anaiptol ne visiems norėjusiems, o internetinėje prekyboje bilietai buvo išgraibstyti vos per porą valandų.

Pirmadienį milžiniško ažiotažo dėl bilietų neatlaikė ir pardavimo sistema, kurią „Žalgirio“ sirgaliai „nulaužė“ vos tik prasidėjo oficialiai prekybai bilietais.

Galiausiai antradienį sistemai pavyko atlaikyti krūvį, tačiau ne vienas krepšinio gerbėjas liko nusivylęs, nes bilietų prekyboje neliko akimirksniu.

Visgi, pamažu aiškėja, kad anaiptol ne visi įsigiję bilietus į ketvirtfinalio akistatą, rungtynių vakarą bus „Žalgirio“ arenoje.

REKLAMA
REKLAMA

Priežastis labai paprasta – apsukriausieji pasinaudojo ažiotažu dėl šios dvikovos ir suskubo įsigyti kaip įmanoma daugiau bilietų, kad juos vėliau galėtų perparduoti už kur kas didesnę kainą nei kad buvo siūloma oficialioje prekyboje.

REKLAMA

Tokią nuomonę galima susidaryti peržvelgus pasiūlymus lietuviškų skelbimų portaluose ir socialiniuose tinkluose.

Vienas iš perpardavinėtojų už du bilietus į auksinę zoną pirmoje eilėje gavo net 1800 eurų:

Kaip pranešama skelbime šie du „aukso vertės“ bilietai buvo parduoti per greičiau nei valandą – 53 minutes.

Kitas perpardavinėtojas už du bilietus toje pačioje auksinėje zonoje, tačiau jau 11-oje eilėje prašo 700 eurų. Jis pabrėžia, kad bilietai parduodami tik kartu:

Štai dar vienas iš pavyzdžių, kaip bilietų perpardavinėjimas gali suteikti apčiuopiamos finansinės naudos.

REKLAMA
REKLAMA

Paprastai bilietai į sidabrinę zoną oficialioje prekyboje kainuoja apie 80 eurų, tačiau šis asmuo juos pardavinėja už 150 eurų:

Matematika paprasta – viską suskaičiavus perpardavinėtojas iš šio sandorio uždirbs 280 eurų pelną.

Kai kurie iš perpardavinėtojų naudoja išskirtinę strategiją. Pavyzdžiui, šiame skelbime pirkėjas viliojamas informacija neva nusipirkus bilietus aukštesnėse vietose vaizdas bus prastas:

Daugelis perpardavinėtojų apie parduodamas bilietus skelbiasi ir socialiniuose tinkluose, tereikia geriau paieškoti.

Kai kurie iš jų nevengia tokios informacijos skelbti ir oficialios „Žalgirio“ paskyros komentaruose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Priežasčių, kodėl nebus rungtynėse su „Fenerbahče“ perpardavinėtojai randa įvairių – netikėtai pasikeitę planai, neplanuota išvyka į užsienį arba staiga pablogėjusi sveikata.

Yra nemažai ir tokių, kurie net nesivargina meluoti, bei viešai prisipažįsta, kad tyčia prisipirko daugiau bilietų, kad juos galėtų perparduoti už didesnę kainą.

Tuo metu policijos atstovai trečiadienį oficialiame pranešime paskelbė, kad nubaus 23-ęjų metų merginą, kuri įsigijusi apie 30 bilietų juos perpardavinėjo už 60-70 eurų, nors reali jų vertė yra mažesnė.

Skelbiama, kad mergina pripažino savo kaltę, jai gresia nuo 390 iki 1100 eurų bauda.

Policijos atstovai taip pat perspėja, kad legali prekyba vyksta tik oficialiuose Kauno „Žalgirio“ ir bilietų platintojų puslapiuose, o įsigydami perpardavinėjimą bilietą, sirgaliai rizikuoja ne tik įsigyti negaliojantį bilietą, netekti savo pinigų, bet ir susigadinti vakaro planus, praleisdami suplanuotą laiką ne lauktame sporto renginyje.

„Žalgirio“ ir „Fenerbahče“ ketvirtfinalio serija iki 3 pergalių startuoja jau kitą savaitę Stambule, tuo metu pirmosios rungtynės Kaune įvyks balandžio 23-iąją dieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų