Žalgiriečiai ketvirtuoju bandymu įveikė „Stumbrą“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtuoju bandymu šiemet A lygoje sugebėjo palaužti Kauno „Stumbrą“. 23 turo rungtynėse Kaune žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 2:0.

Ankstesni du tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis, kartą nugalėjo „Stumbras“, o „Žalgiris“ tikslą pasiekė trečiadienio vakarą. Tokiu būdu nutrūko „Stumbro“ penkių pergalių serija.

Po ramios rungtynių pradžios vilniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir vieną po kitos rezgė pavojingas atakas. Dar neįpusėjus kėliniui, trys žalgiriečiai – Louisas Ogana, Liviu Antalis bei Slavko Blagojevičius sugebėjo sudrebinti varžovų vartų konstrukciją.

„Stumbro“ gynybą „Žalgiris“ pagaliau pramušė 25 minutę. Tuomet po savalaikio Sauliaus Mikoliūno perdavimo L. Antalis tiksliu smūgiu nubaudė vartus palikusį „Stumbro“ vartininką Rodrigo Josviakį.

„Žalgirio“ rumunas antrąkart pasižymėjo 37 minutę, realizuodamas 11 metrų baudinį. Jis buvo skirtas už Matheuso Bissi pražangą prieš Marko Tomičių.

Kėlinio pabaigoje į greitą ataką pabėgo „Stumbro“ žaidėjas Lucasas Villela, bet nestiprų jo smūgį lengvai sugavo vartininkas Džiugas Bartkus.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Venelinas Filipovas, į aikštę žengęs vietoje L. Antalio, tapo dar vienu žalgiriečiu, pataikiusiu į skersinį. Puikia proga nepasinaudojo ir L. Ogana, iš kelių metrų smūgiavęs greta vartų.

Likus žaisti 15 minučių palankią progą turėjo ir šeimininkai, bet Marcosas Junioras iš baudos aikštelės ribų nepataikė į vartus.

Daugiau įvarčių nepelnyta ir „Žalgiris“ namo išsivežė pergalę rezultatu 2:0.

Rungtynių statistika

Kauno „Stumbras“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:2 (0:2)

Įvarčiai: L. Antalis (25, 37 iš 11 m).

Geltonos kortelės: M. Bissi, R. Sadauskas, J. Cliffordas; S. Blagojevičius, T. Šimkovičius.

„Stumbras“: R. Josviakis, A. Almeida, M. Bissi, L. Čerkauskas, R. Sadauskas, M. Junioras, A. Belo (73 min. D. Antanavičius), D. Galkevičius (66 min. M. Piresas), L. Mačarašvilis (55 min. J. Cliffordas), L. Villela, A. Bah.

„Žalgiris“: D. Bartkus, R. Baravykas, M. Mbodjis, M. Tomičius, D. Slijngardas, L. Antalis (59 min. V. Filipovas), S. Blagojevičius, J. Manzorro, T. Šimkovičius, S. Mikoliūnas (77 min. D. Šimkus), L. Ogana (79 min. Marquinhosas).

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Palangos „Palanga“ 22 5 4 13 15:37 19

8. Jonavos „Jonava“ 22 4 5 13 20:35 17 Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: Liviu Antalis („Žalgiris“) – 14 įvarčių, Ovidijus Verbickas („Sūduva“) – aštuoni, Marcosas Junioras („Stumbras“), Tomašas Malecas („Žalgiris“) ir Laurynas Stonkus („Jonava“) – po septynis.