louisas ogana

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „louisas ogana“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „louisas ogana“.

Dominavimą šalyje užleidęs Vilniaus „Žalgiris” atsisveikino su 5 žaidėjais

FK „Žalgiris“ pasibaigus sezonui atsisveikino su penkiais žaidėjais – gynėju Diego Oyarzunu, saugu Marquinhosu, puolėjais Tomašu Malecu ir Louisu Ogana bei Dominyku Kodziu. Šių futbolininkų sutartys nutrauktos šalių susitarimu. Daugiausiai rungtynių praėjusiame A lygos sezone sužaidė L.Ogana – per 29 mačus jis įmušė 11 įvarčių ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat kamuolį į vartus triskart nukreipė taurės turnyre.
2018-11-21

Žalgiriečiai ketvirtuoju bandymu įveikė „Stumbrą“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtuoju bandymu šiemet A lygoje sugebėjo palaužti Kauno „Stumbrą“. 23 turo rungtynėse Kaune žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 2:0. Ankstesni du tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis, kartą nugalėjo „Stumbras“, o „Žalgiris“ tikslą pasiekė trečiadienio vakarą. Tokiu būdu nutrūko „Stumbro“ penkių pergalių serija. Po ramios rungtynių pradžios vilniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir vieną po kitos rezgė pavojingas atakas.
2018-08-22

Žalgirietiškoje akistatoje – užtikrinta vilniečių pergalė

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos į A lygos kovas grįžę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 4:0 (2:0) sutriuškino „Kauno Žalgirį“. Vilniaus žalgiriečiai iš karto perėmė iniciatyvą ir gausiomis pajėgomis ėmė atakuoti varžovų vartus. 15-ąją minutę, po Liviu Antalio smūgio galva, kamuolys atsitrenkė į „Kauno Žalgirio“ vartų skersinį. Po 10-ies minučių L. Antalis vėl atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau nesuvaldė kamuolio. Įvarčiai pabiro prieš pertrauką.