lucasas villela

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lucasas villela“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lucasas villela“.

Žalgiriečiai ketvirtuoju bandymu įveikė „Stumbrą“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtuoju bandymu šiemet A lygoje sugebėjo palaužti Kauno „Stumbrą“. 23 turo rungtynėse Kaune žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 2:0. Ankstesni du tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis, kartą nugalėjo „Stumbras“, o „Žalgiris“ tikslą pasiekė trečiadienio vakarą. Tokiu būdu nutrūko „Stumbro“ penkių pergalių serija. Po ramios rungtynių pradžios vilniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir vieną po kitos rezgė pavojingas atakas.
2018-08-22

„Stumbras“ atsirevanšavo „Palangai“

Lietuvos futbolo A lygos 14 turo rungtynės tarp „Palangos“ ir Kauno „Stumbro“ komandų baigėsi kauniečių pergale rezultatu 2:0. Pirmame kėlinyje abi komandos vengė atsiverti ir pirmiausiai rūpinosi savų vartų saugumu. Aktyvesni atakose buvo „Stumbro“ futbolininkai, jie ir sukūrė pirmąjį pavojingą epizodą. 41-ąją minutę Lucasas Villela pabandė įmušti iš toli, bet kamuolys pataikė į virpstą.
2018-05-16

LFF taurės laimėtojai išsaugojo vietą A lygoje

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės laimėtojas Kauno „Stumbras“ lieka A lygoje. Kauniečiai dviejų rungtynių serijoje nugalėjo Pirmos lygos vicečempionę Gargždų „Bangą“. „Stumbras“ šeštadienį Kaune laimėjo 3:0 (1:0). Dubliu pasižymėjo Lucasas Villela, įmušęs 40-ąją ir 74-ąją minutėmis. 52-ąją tikslus buvo Dominykas Barauskas. Prieš savaitę Gargžduose „Stumbras“ šventė pergalę 2:1. „Stumbras“, kaip LFF taurės laimėtojas, kitąmet žais UEFA Europos lygos atrankos varžybose.