r. josviakis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. josviakis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. josviakis“.

Žalgiriečiai ketvirtuoju bandymu įveikė „Stumbrą“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtuoju bandymu šiemet A lygoje sugebėjo palaužti Kauno „Stumbrą“. 23 turo rungtynėse Kaune žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 2:0. Ankstesni du tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis, kartą nugalėjo „Stumbras“, o „Žalgiris“ tikslą pasiekė trečiadienio vakarą. Tokiu būdu nutrūko „Stumbro“ penkių pergalių serija. Po ramios rungtynių pradžios vilniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir vieną po kitos rezgė pavojingas atakas.
2018-08-22

Kovoje dėl teisės žaisti A lygoje – „Stumbro“ pergalė pirmose rungtynėse

Kauno „Stumbras“ išsiveržė į priekį kovoje dėl teisės kitą sezoną rungtyniauti A lygoje. Septintąją vietą šiemet stipriausiose šalies pirmenybėse užėmę kauniečiai svečiuose įveikė sidabrą Pirmoje lygoje iškovojusią Gargždų „Bangą“ 2:1 (1:1) ir dviejų rungtynių serijoje įgijo pranašumą. Dvikova „Stumbrui“ prasidėjo labai sėkmingai. 4-ąją minutę įvartį pelnė Vilius Armanavičius. Saugas gražiu slalomu pro kelis varžovus įsiveržė į baudos aikštelę ir pasiuntė kamuolį į tinklą.
2017-10-28

„Žalgiris“ vėl prarado taškus Kaune

Trečioji iš eilės Vilniaus „Žalgirio“ išvyka į Kauną baigėsi prarastais taškais. A lygos lyderis, pralaimėjęs bei lygiosiomis sužaidęs su „Kauno Žalgiriu“, nesugebėjo įveikti ir Kauno „Stumbro“. Laikinosios sostinės komanda įmušė pirmoji, bet persvaros neišlaikė – 1:1 (0:0). Nuo mačo pradžios sostinės ekipa užgulė „Stumbro“ vartus, tačiau pavojus kilo būtent žalgiriečių baudos aikštelėje, kai perdavimo sulaukusio Alexandre’o Kore pirmasis smūgis buvo blokuotas, o antruoju jis nepataikė į v...
2017-08-22

Tadas Labukas dubliu padėjo „Atlantui“ prisiminti pergalės skonį

Daugiau nei prieš tris mėnesius paskutinį kartą pergalę šventęs Klaipėdos „Atlantas“ nutraukė 12-os nelaimėtų rungtynių seriją. Uostamiesčio komanda svečiuose 3:0 (2:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Dar pirmajame kėlinyje dusyk pasižymėjęs Tadas Labukas labiausiai prisidėjo prie klaipėdiečių taip ilgai laukto rezultato.
2017-08-13

33-ąjį gimtadienį švenčiantis Darvydas Šernas 33-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį

Apmaudžia nesėkme UEFA Čempionų lygos kovas baigęs Vilniaus „Žalgiris“ šiek tiek pasigerino nuotaiką iškovodamas pergalę A lygoje. Pirmosiose čempionato rungtynėse po vasaros pertraukos šalies lyderis savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. 10-ąjį savo įvartį pelnė Darvydas Šernas, kuriam pasivyti Klaipėdos „Atlantą“ palikusį Andrejų Paniukovą trūksta vieno tikslaus smūgio.