marcosas junioras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcosas junioras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcosas junioras“.

Žalgiriečiai ketvirtuoju bandymu įveikė „Stumbrą“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ketvirtuoju bandymu šiemet A lygoje sugebėjo palaužti Kauno „Stumbrą“. 23 turo rungtynėse Kaune žalgiriečiai šventė pergalę rezultatu 2:0. Ankstesni du tarpusavio mačai baigėsi lygiosiomis, kartą nugalėjo „Stumbras“, o „Žalgiris“ tikslą pasiekė trečiadienio vakarą. Tokiu būdu nutrūko „Stumbro“ penkių pergalių serija. Po ramios rungtynių pradžios vilniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir vieną po kitos rezgė pavojingas atakas.
2018-08-22

„Trakams“ pergalei prieš „Stumbrą“ pakako Valentino Jeriomenkos įvarčio

Trejas rungtynes A lygoje pergalės neiškovoję „Trakai“ išlieka kovoje dėl titulo. Šalies vicečempionai XXVI turo rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Kauno „Stumbrą“, nutraukdami nesėkmių seriją, ir nuo pirmenybių lyderio Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka 10 taškų.
2017-09-27

„Sūduva“ reikalus su „Stumbru“ sutvarkė pirmajame kėlinyje

Antradienį Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje – namie 2:0 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šeimininkai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. „Sūduvai“ ilgai vargti neteko. 7-ąją minutę netoli aikštės centro skirtas baudos smūgis. Kapitonas Vaidas Slavickas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje galvą kyštelėjo Povilas Leimonas. Netoli vartų buvęs Karolis Laukžemis galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Marijampoliečiai 24-ąją minutę padvigubino skirtumą.