Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį svečiuose 4:1 (3:0) sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus ir išsaugojo į 4-ąją vietą.

Gabrielis Martinelli 16-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Netrukus pastarasis dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą iki 2:0. Bukayo Saka 42-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo 3:0.

„Leeds United“ futbolininkas Raphinha 75-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą iki 1:3.

Vis tik „Arsenal“ žaidėjas  Emile Smithas Rowe'as rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o svečiai šventė užtikrintą pergalę 4:1.

Tai buvo vienintelės „Premier“ lygos rungtynės šeštadienį. Kiti penki dienos susitikimai atidėti dėl Anglijoje siaučiančio koronaviruso.