ULEB vasaros lygos aštuonių komandų krepšinio turnyrą Italijoje pergalingai pradėjo Kauno "Žalgiris", ketvirtadienį po dviejų pratęsimų 110:108 (26:13, 17:23, 12:32, 28:15, pratęsimai: 9:9, 18:16) įveikęs Trevizo "Benetton" (Italija) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vytenis Jasikevičius ir Artūras Milaknis, pelnę atitinkamai 23 ir 22 taškus.

15 taškų į varžovų krepšį įmetė Tadas Klimavičius, 13 - Gediminas Maceina, 11 - Mantas Kalnietis (11 perimtų kamuolių), po 8 - Povilas Šakinis, Vitalijus Stanevičius ir Darius Šilinskis (4 blokuoti varžovų metimai), 2 - Andrius Aleksandrovas, o Jonas Ramanauskas taškų nepelnė.

"Benetton" ekipoje išsiskyrė amerikietis Johnas Gilchristas ir lenkas Pawelas Mrozas, pelnę atitinkamai 30 ir 21 tašką.

Antrąsias keturių komandų B grupės rungtynes šeštadienį "Žalgirio" krepšininkai žais su ULEB taurės turnyre rungtyniavusių žaidėjų rinktine, kuri pirmosiose grupės rungtynėse 105:96 (23:25, 32:20, 21:29, 29:22) nugalėjo Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija) penketuką.

A grupės rungtynėse Eurolygos turnyre rungtyniavusių krepšininkų komanda 76:74 įveikė CBA (Kinijos krepšinio asociacijos) atvežtą ekipą, o Romos "Lottomatica" (Italija) klubas 114:66 sutriuškino Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) penketuką.