johnas gilchristas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johnas gilchristas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johnas gilchristas“.

Baltijos krepšinio lygos turnyrą „Ventspils“ pradėjo nesėkme

Pralaimėjimu Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) dešimties komandų elito diviziono turnyrą pradėjo Latvijos vicečempionas "Ventspils" klubas, šeštadienį namuose 50:54 (12:15, 9:14, 15:7, 14:18) turėjęs pripažinti pirmą pergalę po trijų nesėkmių iškovojusios "Valmiera" (Latvija) ekipos pranašumą.Po 10 taškų į svečių krepšį įmetė Aigaras Vitolas ir Johnas Gilchristas, 9 - Jimmy Baxteris.Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Andrejus Jansonas bei Vladimiras Štimacas (po 13 tšk.
2007-10-13

ULEB vasaros lygą "Žalgirio" krepšininkai pradėjo pergale po dviejų pratęsimų

ULEB vasaros lygos aštuonių komandų krepšinio turnyrą Italijoje pergalingai pradėjo Kauno "Žalgiris", ketvirtadienį po dviejų pratęsimų 110:108 (26:13, 17:23, 12:32, 28:15, pratęsimai: 9:9, 18:16) įveikęs Trevizo "Benetton" (Italija) ekipą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Vytenis Jasikevičius ir Artūras Milaknis, pelnę atitinkamai 23 ir 22 taškus.
2007-06-29

S. Jasaitis prisidėjo prie "Maccabi" pergalės ketvirtfinalyje

Sekmadienį pirmosiose Izraelio vyrų krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse nugalėtojos titulą ginanti Simo Jasaičio Tel Avivo "Maccabi" komanda namuose 86:72 (26:18, 21:23, 20:19, 19:12) nugalėjo Naharijos "Ironi" krepšininkus. Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 2 pražangas.