Vakar trejomis rungtynėmis prasidėjo UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo kovos. Per plauką nuo staigmenos buvo stipriausias Latvijos klubas, Norvegijoje praleidęs įvartį pačioje mačo pabaigoje ir išleidęs lygiąsias iš savo rankų.

Bergeno stadione vykusiame susitikime „SK Brann“ žaidėjai turėjo iniciatyvą kone visas 90 minučių, bet latviai patikimai gynėsi ir iki pat 87 minutės sugebėjo sėkmingai atsimušti. Vis tik tai, kai jau buvo pradėję kvepėti sensacija, šeimininkų klubas iššovė – įvartį, atnešusį pergalę minimaliu rezultatu 1:0, įmušė Gambijoje gimęs puolėjas Njogu Demba-Nyrenas.

Nepaisant patirtos nesėkmės FK „Ventspils“ ekipos šansai prieš atsakomąjį mačą rugpjūčio 5-ą dieną ne tokie jau ir blogi – juk bus žaidžiama namuose ir reikės panaikinti tik vieno įvarčio deficitą.

Su kiek sunkesne užduotimi po savaitės susidurs airių „Drogheda United“ ekipa, vakar savo aikštėje 1:2 nusileidusi tituluotajai Ukrainos atstovei Kijevo „Dynamo“. Tiesa, reikia pažymėti, kad svečiai pergalę išplėšė tik paskutinėmis dvikovos akimirkomis, kai 86 minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Aleksandras Alijevas.

Kitose rungtynėse Baku „Inter“ futbolininkai Azerbaidžane atsilaikė prieš Belgrado „Partizaną“ ir sužaidė lygiosiomis 1:1.

Visų antradienį vykusių UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo susitikimų rezultatai:

Bergeno „SK Brann“ (Norvegija) – FK „Ventspils“ (Latvija) 1:0 (0:0)

„Drogheda United“ (Airija) – Kijevo „Dynamo“ (Ukraina) 1:2 (0:1)

Baku „Inter“ (Azerbaidžianas) – Belgrado „Partizan“ (Serbija) 1:1 (0:1)

Priminsime, kad šiandien į kovą dėl kelialapio į pagrindinį UEFA Čempionų lygos turnyrą stos ir Lietuvos čempionas FBK „Kaunas“, kuris Glazge pamėgins pasipriešinti garsiajam „Rangers“ klubui. Rungtynių pradžia - 21 valandą 45 minutės.