„Manchester United“ pirmose UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo rungtynėse išvykoje be žiūrovų vykusiose rungtynėse net 5:0 sutriuškino LASK futbolininkus.

Juanas Mata 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Danielio Jameso 24-ąją minutę atliktą galingą smūgį sėkmingai blokavo LASK vartų sargas.

Tikslaus Bruno Fernandeso perdavimo sulaukęs Odionas Ighalo 28-ąją minutę susistabdęs kamuolį puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Dominikas Frieseris 40-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Danielis Jamesas 58-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Puikaus perdavimo sulaukęs Juanas Mata 82-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:0.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Masonas Greenwoodas 91-ąją minutę nuginklavo vartininką 4:0.

Andreasas Pereira 93-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus, o „Man Utd“ iškovojo triuškinamą pergalę 5:0.