Pergalę NBA Vakarų konferencijoje pasiekė Naujojo Orleano „Pelicans“ (29/21). Jono Valančiūno atstovaujama komanda svečiuose 117:106 (36:19, 19:28, 24:22, 38:37) įveikė dabartinius Vakarų konferencijos lyderius Los Andželo „Clippers“ (34/15).

J. Valančiūnas pradėjo rungtynes starto penkete, bet ilgai aikštelėje jis neužsibuvo. Antrajame kėlinyje lietuvis susidūrė su komandos draugu Brandonu Ingramu, patyrė blauzdos sumušimą, dėl kurio išėjo į rūbines, ir vėliau į aikštelę nebesugrįžo.

Per kiek daugiau nei 10 min. vidurio puolėjas spėjo pelnyti 8 taškus (3/3 dvit., 2/2 baud.) ir atkovoti 2 kamuolius.

Lyderis laimėtojų komandoje šįkart buvo CJ McCollumas, pelnęs 25 taškus, dar 21 pridėjo Zionas Williamsonas.

Varžovų komandoje rezultatyviausias su 19 taškų buvo Jamesas Hardenas, o 18 surinko Normanas Powellas.

Lyderystės aikštelėje „Pelicans“ ėmėsi nuo pat pirmųjų rungtynių minučių, o po pirmojo kėlinio jau buvo susikrovę 17 taškų persvarą (36:19).

Likusį rungtynių laiką Naujojo Orleano komanda laikėsi priekyje. Ketvirto kėlinio pradžioje Los Andželo krepšininkai buvo priartėję per 4 taškus (84:80), tačiau persverti rezultato nepavyko ir „Pelicans“ šventė pergalę.

Rungtynėse J. Valančiūnas nebuvo vienintelis dėl traumos palikęs aikštelę. Pirmojo kėlinio viduryje Herbas Jonesas susidūrė su Kawhi Leonardu ir sugėrė smūgį į veidą. Tiesa, vėliau krepšininkas žaisti sugrįžo.

„Pelicans“: CJ McCollumas 25 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Zionas Williamsonas 21 (10 rez. perd.), Brandonas Ingramas 15 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Herbertas Jonesas 13 (7 atk. kam.), Trey Murphy III 13, Jonas Valančiūnas 8.

„Clippers“: Jamesas Hardenas 19 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Normanas Powellas 18, Kawhi Leonardas 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Ivica Zubacas 12 (8 atk. kam.), Masonas Plumlee 11.