Europos taurės varžybas pergale užbaigė Vilniaus „Wolves“ (8/10) klubas, kuris svečiuose 85:80 (24:23, 21:16, 19:21, 21:20) nugalėjo Londono „Lions“ (12/5).

Vadovaujant naujajam treneriui Nedui Pacevičiui tai jau penktoji vilniečių pergalė iš eilės. Trys iš jų pasiektos Europoje.

Vis tik „Wolves“ jau anksčiau buvo praradę šansus keliauti į kitą turnyro etapą, o „Lions“ jame bus.

Šio vakaro rungtynėse pirmajame kėlinyje geriau atrodė „Wolves“, kuri pirmavo didžiąją dalį laiko ir turėjo 5 taškų pranašumą. Kėliniui pasibaigus Vilnius pirmavo 24:23. J.Tayloro dvitaškis 18-ąją žaidimo minutę didino „Wolves“ pranašumą iki tuo metu rekordinio, 9 taškų – 43:34.

Londono klubas į tai atsakė penkiais taškais, kol skirtumą prieš pat ilgąją pertrauką vėl didino J.Tayloras – 45:39. Po trijų kėlinių „Wolves“ pirmavo 4 taškų persvara ir nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis.

Likus žaisti 1:21 minutei J.Tayloras realizavo abu baudų metimus, po kurių Vilniaus pirmavo rezultatu 84:78.

„Lions“ dar buvo priartėjusi iki 4 taškų, bet likus 17 sekundžių R.Minioto baudos metimas didino skirtumą iki 5 ir padėjo tašką.

„Lions“: Matthew Morganas (2/5 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.) ir Davidas Nwaba (7/10 dvit., 4 blk.) po 16, Gabrielis Olaseni 11 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Conoras Morganas 8 (1/5 dvit.), Luke Nelsonas (4 atk. kam., 4 kld.), Joshas Sharma ir Jordanas Tayloras po 6, Donte Granthamas 5 (0/4 trit., 7 atk. kam.), Tarikas Phillipas 4, Kareemas Queeley 2.

„Wolves“: Christianas Mekowulu (7/12 dvit., 7 atk. kam.) ir Jeffas Tayloras (4/8 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam.) po 18, Kristupas Žemaitis 12 (4/4 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Garrisonas Brooksas (4/5 dvit.) ir Regimantas Miniotas (5/6 dvit., 5 atk. kam.) po 11, Vaidas Kariniauskas 8 (4/7 dvit.), Tre'shawnas Thurmanas 6.